E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Kresley Cole Ihtiras Tutsağı E-kitap E-book

3 yıl önce
1.603 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Kresley Cole Ihtiras Tutsağı E-kitap E-book, Ihtiras Tutsağı E-kitap E-book, Ihtiras Tutsağı E-kitap indir, Ihtiras Tutsağı E-book indir, kitap oku

Kuzguni Saçlı, Baştan Çıkarıcı Bir Kadın…

Geçmiş yüzyılın ünlü balerini Néomi Laress öldürüldüğü gece bir hayalete dönüşmüştür. Öteki dünyaya ait güçlere sahiptir ancak insanlar onu göremez. Çok sevdiği evinde varlığını sürdürmekte, izinsiz giren insanları korkutarak kaçırmaktadır; ta ki kendisinden bile korkutucu, kalpsiz bir ölümsüzle karşılaşana kadar.

Kresley Cole Ihtiras Tutsagi

Deliliğe Kapılmış Bir Savaşçı Vampir…

Başkalarına zarar vermesini önlemek için Conrad Wroth’un ağabeyleri onu terk edilmiş bir malikâneye kapatır. Üstelik sadece onun görebildiği bir kadın onu delirtmeyi aklına koymuştur. Bu eşsiz yaratık Conrad’ı arzuyla kıvrandırır; Conrad’ın vücudu şehvetle yanarken ruhu, sahip olmak istediği kadın için işkence çekmektedir.Conrad, Néomi’yi kazansa bile kadının çevresini kötülük sarmış durumdadır. Onu korumak için eski vahşiliğine dönmeyi göze alan Conrad, karanlık ihtiyaçlarına yenik düşecek midir?

“Kurtarılması gereken ama elde edilemeyen bir kadın ile evcilleştirilmesi gereken, öfke dolu bir adamın sıradışı hikâyesi.”
-Publishers Weekly-

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. fate dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 2. aa dedi ki:

  Gönderir misiniz

 3. sabina dedi ki:

  gondere bilirmisin

 4. Nur dedi ki:

  Gönderebilir misiniz

 5. arzu dedi ki:

  Gonderirmisiniz

 6. Gülay Akay dedi ki:

  gönderebilir misiniz

 7. aysenur dedi ki:

  Gonderirmisin

 8. sevda dedi ki:

  Lütfen gönderirmisiniz

  1. Kitapci dedi ki:

   e-posta adresinize gönderildi.

 9. Berrin Filiz dedi ki:

  gönderir misiniz

 10. kübra dedi ki:

  Gönderebilir misiniz

 11. gizem dedi ki:

  Teşekkürler:)

 12. NezaketErim dedi ki:

  gönderirmisiniz lütfen ?

 13. Elif dedi ki:

  gönderirmisiniz

 14. sevim dedi ki:

  gönderir mısınız?

 15. Şehima dedi ki:

  Gönderebilir misin?

Yorum Yaz


Yukarı Çık