E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Kitap Özeti Ah Benim Karım! Ah Benim Kocam! Canan Tan

2 yıl önce
1.296 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)
Kitap Özeti Ah Benim Karım! Ah Benim Kocam! Canan Tan
Reklam

Kitap Özeti Ah Benim Karım! Ah Benim Kocam! Canan Tan

ah-benim-karim-ah-benim-kocam-canan-tan

Yazdığı romanlarda büyük beğeni toplayan Türkiye’nin önde gelen yazarlarından Canan Tan bu kez Ah Benim Karım Ah Benim Kocam kitabı ile okurlarına eğlenceli öyküler sunuyor.

Canan Tan yeni kitabında tamamen mizah öykülerine yer veriyor ve bir anlamda kendisinin yazar olmasına büyük katkı sağlayan öykü yazarlığına geri dönüş yapmışta oluyor. Karı koca ilişkilerine dair sunduğu öyküler ile okurlarını güldüren yazar aynı zamanda kendi ilişkilerinden bir şeyler bulmalarını da sağlıyor.

ALıntıdır

Bir önceki yazımız olan Lisa Valdez Tutku Kitap Özeti başlıklı makalemizde Lisa Valdez Tutku, Lisa Valdez Tutku Kitap konusu ve Lisa Valdez Tutku Kitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. gunay dedi ki:

    Gonderirmisiniz?

    1. Kitapci dedi ki:

      malesef özettir ebook değildir.

Yorum Yaz


Yukarı Çık