E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Kiera Cass – Siren PDF EPUB indir

8 ay önce
466 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)
Hayatta kalmak için ne verirdin? Ne olursa!
O an o arbedenin içinden çekildim. Sanki belime sarılan bir kol beni keskin bir kararlılıkla çekiyordu. Cesetlerin yanından geçerek ilerledim ve sonunda onlardan kurtuldum. Çok geçmeden kendimi sırt üstü yatmış, insan üstü güzellikte üç kıza bakarken buldum. Sirenlerin kız kardeşliği dünyasına giren binlerce güzel genç kız, hayatları tehlikedeyken aynı soruyu işitmiş, aynı yanıtı vermişti… Okyanusa itaat ve hizmetle geçirdiği uzun yıllar boyunca Kahlen de kendini ona adadı. Onun isteğine uyup gemiler batıran, canlar alan şarkısını söyledi. Ama bir gün Akinli’yle tanıştı ve kural tanımaz aşkın, bir Siren’in şarkısından daha güçlü akıntısına kendini bırakıverdi. Ama Okyanusa karşı gelmenin elbette bedeli olacaktı…
Bizim sırlarımızı ortaya çıkaracak tüm hareketlerden kaçınmalısın. Bizden başka kimseyle yakınlaşamaz ve bağ kuramazsın. Sen sadece Okyanus’a ait sadece bir silahsın. Sana yalan söylemeyeceğiz bizle işin bitene kadar buraya aitsin ve görevini tamamlarsan özgürsün. Şuan tek yapman gereken şey koşulsuz itaat etmek ve bunu zamanında yapmaktır.

Bir önceki yazımız olan Pinkfreud - Türk Kızının 50 Tonu Pdf indir başlıklı makalemizde Pinkfreud - Türk Kızının 50 Tonu, Pinkfreud - Türk Kızının 50 Tonu Pdf ve Pinkfreud - Türk Kızının 50 Tonu Pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Kitapsever dedi ki:

  Gönderirmisiniz lütfen 😊

 2. kyuslu dedi ki:

  gönderir misiniz?

 3. Evy dedi ki:

  Gönderirseniz sevinirim:)

 4. Melek dedi ki:

  Pdf’sini gönderir misiniz?

 5. Özden dedi ki:

  Gonderirmisiniz

 6. ebru dedi ki:

  Gönderebilir misiniz…

 7. Ümmü dedi ki:

  Gönderebilirmisiniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık