E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

 • anna lanetli kızın hayaleti pdf indir

Kendare Blake Anna Lanetli Kızın Hayaleti E-book E-kitap indir

3 yıl önce
1.114 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Kendare Blake Anna Lanetli Kızın Hayaleti E-book E-kitap indir, Anna Lanetli Kızın Hayaleti E-book E-kitap indir, Lanetli Kızın Hayaleti E-book indir, e-kitap indir, Kendare Blake ,Anna, Lanetli Kızın Hayaleti E-kitap indir

Hayalet avcısı Cas Lowood, aylar önce Cehennem kapılarının ardında kaybolan ölü sevgilisi Anna Korlov’u geride bırakıp hayatına devam etmeye çalışır. Ancak yarı uyanık halde ve sürekli gördüğü perişan durumdaki Anna’nın hayali, onu bambaşka bir düşünceyle, Anna’yı geri getirme fikriyle karşı karşıya bırakır.

Kendare Blake Anna Lanetli Kizin Hayaleti

Arkadaşlarının ve ailesinin tüm uyarılarına rağmen bu düşünceyi saplantı haline getiren Cas, hayaletleri ait oldukları yere gönderme misyonunu bir kenara bırakıp aşkı uğruna bilinmezlerle dolu yolda yürümeyi mi, yoksa Anna’nın uğrunda kendisini feda ettiği hayatına devam etmeyi mi seçecektir?

Birçok dile çevrilmiş ve pek çok ödül almış Kan Giyinmiş Kız’ın devamı niteliğindeki Lanetli Kızın Hayaleti, hikâyeyi bir üst seviyeye taşıyarak, doğaüstü fantastik kurguya yepyeni bir boyut kazandırıyor.

“Stephen King’in, peşinden gelenlerden endişelenip arkasını kontrol ederek yürüme vakti geldi. Nabız hızlandıran gerilimin, etkileyici bir mizah anlayışıyla çevrelendiği harika bir kitap.”
-Kirkus Reviews-

“Kendare Blake korkusuzca yazdığı her şiirsel cümleyle, okuyucuyu soluksuz bırakacak bir beklenti dalgasıyla sarıyor. Bu yazarın kitapları gerçekten büyülü.”
-Ann Aguirre-

“Aksiyonu hiç azalmayan bu kitap, görsel olarak kafanızda canlandırdığı sahnelerle birkaç gece uykusuz kalmamıza neden olabilir. Gerçekten çok iyi.”
-The Book Lantern-
(Tanıtım Bülteninden)

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

 • anna lanetli kızın hayaleti pdf indir
Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Byzkmyn dedi ki:

  Gönderir misiniz

 2. Winohester dedi ki:

  Gönderir misiniz

 3. büşra dedi ki:

  gönderir misiniz

 4. aleyna dedi ki:

  Gonderir misiniz?

 5. yagmurkalahsi dedi ki:

  Gönderir misiniz

 6. yagmurkalahsi dedi ki:

  Gönderirmisiniz

 7. yagmur dedi ki:

  Gönderirmisiniz

 8. büşranur alkanat dedi ki:

  gönderir misiniz eğer dosyanın şifresi varsa yazarmısınız

  1. Kitapci dedi ki:

   Malesef biz şifreye karşıyız 2 de bir girmenize gerek kalmanızı istemediğimiz için şifreleri kaldırılmış olarak sunmaktayız. Kitap gönderilmiştir.

 9. ecenaz dedi ki:

  Gonderir misiniz

 10. sevim dedi ki:

  gönderir mısız

Yorum Yaz


Yukarı Çık