E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

 • karen hawkins aşkına talibim e kitap
 • Karen Hawkins askina talibim e kitap indir

Karen Hawkins Aşkına Talibim E-kitap Pdf indir

2 yıl önce
1.098 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Karen Hawkins Aşkına Talibim E-kitap Pdf indir-Karen Hawkins Aşkına Talibim E-kitap Pdf indir-Karen Hawkins Aşkına Talibim E-kitap Pdf indir-Karen Hawkins Aşkına Talibim E-kitap Pdf indir-Karen Hawkins Aşkına Talibim E-kitap Pdf indir
Karen Hawkins Aşkına Talibim E-kitap Pdf indir,Aşkına Talibim E-kitap Pdf indir, Aşkına Talibim E-kitap, Pdf indir, Aşkına Talibim, E-kitap Pdf indir, Aşkına Talibim E-kitap, Pdf indir

Karen Hawkins Aşkına Talibim

Epsilon okurları New York Times ile USA Today’in çok satanlar listelerinden inmeyen çok sayıda tarihi aşk romanının yazarı Karen Hawkins’le tanışıyor
Christian Llevanth kesinlikle sıradan bir adam değildir. Çok yakışıklıdır; üstelik kendisine kalan büyük bir mirasla birlikte devraldığı bir unvanı vardır. Ancak intikam peşinde olduğu için, yeni hayatının tadını çıkaramaz. Tek amacı, annesinin ölümüne neden olduğuna inandığı Massingale düküyle yüzleşmektir. Ta ki dükün güzeller güzeli torunu Leydi Elizabeth ile karşılaşıncaya kadar.

Leydi Elizabeth, dans edelim mi?
Genç kız, lordun ellerini sımsıkı tutuyordu, her an bir yere kaçmasından korkuyor gibiydi. Sonra bir anda kendine geldi ve ellerini geri çekti. Hayır, teşekkür ederim.
Genç adam kaşlarını kaldırdı. Hayır mı? Emin misiniz?
Leydi dudaklarını büktü ve gülümsedi. Kendinden emin bir sesle, Daha tanıştırılmadık bile. Dolayısıyla sizinle dans edemem, dedi.
Christian’a göre genç kadın gülümsemesine rağmen kendini geri çekiyor gibiydi. O da tebessüm ile karşılık vermeye devam etti. Karşılıklı düelloda gibiydiler.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

 • karen hawkins aşkına talibim e kitap
 • Karen Hawkins askina talibim e kitap indir
Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. selma dedi ki:

  çok teşekkürler.

 2. selma dedi ki:

  gönderirmisiniz?

  1. Kitapci dedi ki:

   gönderirirm tabiki

 3. limon dedi ki:

  gönderir misiniz

 4. aylin dedi ki:

  Gönderir Misiniz lütfen teşekkür ederim

 5. basak dedi ki:

  TEŞEKKÜRLER

 6. fatih dedi ki:

  Gönderebilirmsnz

 7. Hicran yıldız dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 8. şehima dedi ki:

  gönderebilir misiniz?

 9. Ebru dedi ki:

  gönderebilir misiniz…

Yorum Yaz


Yukarı Çık