E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

K. A. Tucker – On Kucuk Nefes E-kitap indir

2 yıl önce
906 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

K. A. Tucker – On Kucuk Nefes E-kitap indir, K. A. Tucker – On Kucuk Nefes E-kitap indir, K. A. Tucker – On Kucuk Nefes E-kitap indir

Sadece nefes al Kacey. On küçük nefes. İçinde Tut. Hisset. Sev.

K. A. Tucker - On Kucuk Nefes

Dört sene önce sarhoş bir sürücünün neden olduğu trafik kazasında annesiyle babasını, erkek arkadaşını ve en yakın kız arkadaşını kaybeden Kacey Cleary’nin hayatı yerle bir olmuştu. Hâlâ kazadan sonra arabanın içinde sıkıştığı anı ve annesinin son kez aldığı nefesi hatırlayan Kacey, geçmişini geride bırakmak istiyordu. İki otobüs bileti alan Kacey ve on beş yaşındaki kız kardeşi Livie, hayatlarına yeniden başlamak üzere Michigan’dan kaçıp, Miami’ye gelmişlerdi. İlk başlarda, geçim sıkıntısı çektikleri hâlde, Kacey endişeli değildi. Her şeyin üstesinden gelebileceğini düşünüyordu. Tek istisna, 1D dairesindeki gizemli komşularıydı.

Alev alev yanan mavi gözleri, derin gamzeleri ve kusursuz bedeniyle Trent Emerson, iyi çocuk ve kötü adam arasındaki karşı koyulmaz çizgiyi temsil ediyordu. Trajik geçmişinden sonra katı bir mizaç geliştiren Kacey, herkesi kendinden uzak tutmaya kararlı olsa da ikisi arasındaki karşılıklı çekime dayanmak çok güçtü. Trent ise Kacey’nin herkese kapattığı kalbine girmek için her şeyi yapabilirdi… Her ikisinin dünyasını paramparça edecek müthiş bir sırrı açıklaması gerekse bile.

Dumanı tüten bir romantizm…

-Kirkus Reviews

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Zekiye dedi ki:

  Gönderirmisiniz?

 2. Arzu dedi ki:

  Bunu da gönderebilir misiniz? Çok fazla kitap istiyorum… Umarım sakıncası olmaz. Tatil yaklaşıyor, çok ihtiyacım olacak.

  1. Kitapci dedi ki:

   tatilde bızı unutursun artık :DD gönderdim

 3. ecem dedi ki:

  gonderir misiniz

 4. zuleyha dedi ki:

  Gönderebilir misiniz lütfen

 5. nazmiye dedi ki:

  Gonderebilirmisiniz

 6. Hicran yıldız dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 7. büşra dedi ki:

  Gönderebilirmisin

 8. basak dedi ki:

  TEŞEKKÜRLER

 9. tuana dedi ki:

  Gönderir misiniz, teşekkürler

 10. ayşe dedi ki:

  gönderirimisin

Yorum Yaz


Yukarı Çık