E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.67 TL

Julie Hyzy Malikanedeki Sırlar E-book E-kitap indir

3 yıl önce
994 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Julie Hyzy Malikanedeki Sırlar E-book E-kitap indir, Julie Hyzy Malikanedeki Sırlar E-book indir, Julie Hyzy Malikanedeki Sırlar E-kitap indir, Julie Hyzy Malikanedeki Sırlar, e-book indir, e-kitap indir

Marshfield Maliknesi konukları gezip görmeye geldiği insanların çalışmak istediği,çok zengin bir adam olan Bennett Marshfield ‘a ait bir yerdi.

Julie Hyzy Malikanedeki Sirlar

Yöneticisi Abe’nin esrarengiz ölümü üzerine onun asistanı olan genç ve güzel Grace Wheaton yönetici asistanı olup ,işleri yönetmesi ve olayın gizemini çözmeye çalışması üzerine esrarengiz ve sürükleyici bir macera kitabı.

Malikane’nin sahibi olan Bennett Marshfield isimsiz mektuplar almaya başlar ve mektuplar çirkin bir hal alır ve mektuplarda para istenir.istenen para ödenmezse Bernett tehdit edilir.

Bennett Marshfield ölümle karşı karşıya kalınca Grace ve Malikane’de bazen peyzaj işleri yapan peyzaj mimarı Jack Embers ona yardım etmeye karar verirler.Bunun sonucu malikanenin sahiplerinin ve Grace ‘in ailesinin sırlarına ulaşırlar.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. bengü dedi ki:

  güzel kitap,rica etsem?

 2. Tunzale dedi ki:

  bunu gondere bilirmisiniz? evvelceden tewekkurler ))

 3. sevim dedi ki:

  gönderir mısınız

 4. nila dedi ki:

  Lütfen gönderin

Yorum Yaz


Yukarı Çık