E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.67 TL

Julie Garwood Fidye E-book E-kitap indir

2 yıl önce
988 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Julie Garwood Fidye E-book E-kitap indir-Julie Garwood Fidye E-book E-kitap indir-Julie Garwood Fidye E-book E-kitap indir-Julie Garwood Fidye E-book E-kitap indir-Julie Garwood Fidye E-book E-kitap indir

SIR ile başlayan seri,
New York Times’ın çok satan kitaplar listesineki
FİDYE ile devam ediyor…Büyüleyici bir hikâye… Tutku, sadakat, arkadaşlık ve gizem böylesine gerçekçi karakterlerle ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Romantic Times Katıksız bir ziyafet… Gerçek anlamda unutulmayacak bir aşk hikâyesi. Rendezvous Harika… Fidye’de şüphe, tutku, özlem ve neşe bir arada. All About Romance Julie Garwood, aşk romanlarının en önemli ve tanınmış isimlerinden biri haline geldi. People

Julie Garwood Fidye

Gillian, yakışıklı birer İskoç beyi olan Ramsey Sinclair ve Brodick Buchanan’ın yardımıyla geçmişini aydınlatabileceğini keşfeder. Genç kadın, bu iki İskoç beyinin cesaret ve kurnazlığı, yeni tanıştığı Bridgit’in de arkadaşlığı sayesinde, ailesini dağıtıp babasının adını kötüye çıkarmış olan vicdansız Baron Alford ile sıkı bir mücadeleye girişir.Fakat Sinclair ve Buchanan gibi iki güçlü savaşçıyı yanlarında bulan Gillian ve Bridgit, ihtirasın güçlü bir silah olabileceğini, tek bir ihanetin bile tüm güveni ortadan kaldırabileceğini ve en büyük riskin teslim olmak – özellikle de beklenmedik bir aşkın uyandırdığı güçlü hislere teslimiyet – olduğunu fark ederler.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. azize dedi ki:

  gönderirmisiniz

 2. selma dedi ki:

  yazarın GELİN isimli kitabını bulup gönderebilirmisiniz acaba .teşekkürler

  1. Kitapci dedi ki:

   yorum yazdıgınız kitap gönderildi.

 3. Hilal dedi ki:

  gönderebilir misiniz

 4. zekiye dedi ki:

  gönderirmisiniz?

 5. selma dedi ki:

  gönderirmisiniz?

 6. Şeyma dedi ki:

  Gönderebilir misiniz

 7. hulya dedi ki:

  gönderir misiniz?

  1. Kitapci dedi ki:

   Mail adresinize Ulaştırıldı.

 8. ümmünur dedi ki:

  Gönderir misiniz

 9. halime dedi ki:

  Gönderir misiniz lütfen

 10. Ebru dedi ki:

  gönderebilir misiniz…

Yorum Yaz


Yukarı Çık