iNTERNET BAĞLANTISINDA YAŞADIĞIMIZ SIKINTI İÇİN KİTAP GÖNDERİMDE AKSAMA YAŞANABİLİR BİLGİNİZE

E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.53 TL
EURO: 4.01 TL

Julie Garwood – Benim Yerim Senin Yanın Pdf E-Kitap Oku İndir 2016

1 yıl önce
796 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Masum ama sınırlarını zorlayan, keskin zekâya sahip, dünya güzeli bir prenses… Gururlu, özgürlüğüne ve yalnızlığına düşkün, yakışıklı, genç bir adam… İngiltere’de gizlice dolaşan, kötü kalpli, gerçek bir kadın avcısı… Üçünün yolu elbet kesişecek… Annesiyle babasını kaybeden Prenses Alesandra’nın, topraklarındaki kargaşadan kurtulması için tek yol vardır: bir İngiliz erkeğiyle acilen evlenmek. Prenses, koruyucusunun oğlu, Caineswood Markisi’nin yakışıklı kardeşi, sosyetede giderek adından bahsettiren ve küçükken birlikte oynadığı Colin’le evlenmek ister ama özgür ruhlu Colin ilk başta bunu kabul etmez. Bir gece Alesandra, onunla zorla evlenmek isteyen General Ivan’ın adamları tarafından kaçırılmak üzereyken son anda Colin adamlarla büyük bir kavgaya tutuşur ve Prenses’i kurtarır. Bu olay, Colin’in içindeki duyguları körükler. Genç adam bu duyguları inkâr etse de Prenses kalbini çalmıştır. Tatlı ve meraklı meleği, ortalıkta dolaşan büyük tehlikenin peşinden gittikçe Colin onu korumak için hayatını bile riske atmaya hazırdır. ?Mükemmel diyaloglar, nefis karakterler ve sürükleyici hikâyesiyle büyüleyici ve eğlenceli bir roman.”

Julie Garwood - Benim Yerim Senin Yanin
Benim Yerim Senin Yanın Kitabının Konusu
Keskin bir zeka sahibi olan, masum, dünyalar güzeli bir prenses.
Yalnızlığıyla barışık, özgürlüğüne düşkün, gururlu bir genç adam.
Kötü kalpli bir kadın avcısı… İngiltere… Elbette üçünün yolunun kesişmesi kaçınılmaz.

Prenses Alesandra, annesini ve babasını kaybetmiştir ve topraklarında bir karmaşa hüküm sürmektedir. Bunu dindirmenin de tek bir yolu vardır. Acilen bir İngiliz erkeği ile evlenmek. Alesandra, koruyucusunun oğlu olan Caineswood’un Markisi’nin kardeşi olan, sosyetede yakışklılığıyla afından bahsettiren, çocukluk yıllarında da tanımakta olduğu Colin ile evlenmek istemektedir.

Özgür bir ruha sahip olan Colin bunu hemen kabul etmez. Alesandra bir gece onunla zorla bir evlilik gerçekleştirmek isteyen General Ivan’ın adamları tarafından kaçırılmak üzeredir. Colin son anda bu adamlar ile büyük bir kavgaya tutuşarak Alesandra’yı kurtarır. Yaşamış oldukları bu olay, Colin’in içinde ki duyguların körüklenmesine yardımcı olur. Ne kadar inkar etmeye çalışsa da, Prenses Alesandra çoktan Colin’in gönlünü çalmıştır. Colin, artık Alesandra’yı korumak için hayatını riske bile atmaya hazırdır.
Benim Yerim Senin Yanın kitabı En Güzel Aşk Kitapları listesinde yer almaktadır.

Baskı Tarihi:Şubat 2016
Sayfa Sayısı:447
ISBN:9786051731100
Orijinal Adı:Castles
Çeviri:Yeşim Öksüzoğlu
Yayınevi:Epsilon Yayınları
Kitabın Türü:Roman, Aşk

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. mnvldnyvr dedi ki:

  Lütfen bana da gönderebilir misiniz:)

 2. Nihal dedi ki:

  gönderir misin 🙂

 3. selma dedi ki:

  gönderebilirmisiniz teşekkürler.

 4. Zekiye dedi ki:

  Gönderirmisiniz?

 5. Habibe dedi ki:

  Gonderirmisinz

 6. Emel dedi ki:

  bende rica etsem 🙂

   1. Emel dedi ki:

    teşekkür ederim 🙂

 7. zeliha dedi ki:

  bende istiyorum….

 8. habibe123 dedi ki:

  Gönderir misiniz lütfen

 9. Gülay Akay dedi ki:

  gönderebilir misiniz

 10. Sedef dedi ki:

  Lütfen gönderebilir misiniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık