E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.89 TL
EURO: 4.59 TL

Julianne Maclean Aşkın Kollarında Ekitap Pdf indir

2 yıl önce
920 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Clara Wilson, Londra’ya onca yolu adını temizlemek için gelmişti. İnatçılığı, okyanusun öbür tarafında evlenmesini neredeyse imkansız kılarken, yanlışlıkla gittiği bir baloda kendisini Rawdon Markisi Seger Wolfe’un kollarında bulmuştu. Clara daha önce hiç âşık olmamıştı ama markiyle tanıştığında bu hissettiğinin aşk olduğundan hiç şüphe duymamıştı. Ne yazık ki aşk, kafasındaki en son şeydi. Buraya kendisine bir eş bulmaya gelmişti, bir hovarda değil.

Julianne Maclean Askin kollarinda

Kötü şöhretli Marki ise Clara Wilson ile tanıştığında ona karşı öyle güçlü bir arzu duymuştu ki, kendisini aristokrat Londra’nın girdabına yeniden kapılmaktan alıkoyamamıştı. Şimdi kendisine hiç uygun olmayan bu güzelliğin aşkını kazanmak için mücadele ederken, bu oyunda kendi kalbini de ortaya koyacaktı.

“İşveli bir kadın, enfes bir şekilde hınzır bir erkek ve çok iyi sunulmuş bir Viktoryan atmosferi içinde MacLean okuyucularını büyülüyor. Özel kıvılcımları ve şehvet anlayışı onun zirveye yükselişinin önünü açıyor.”
-Romantic Times-

“Türünün harika bir örneği.”
-Jo Beverley-

“Bu kitabı, iki muhteşem gün boyunca başımı kaldırmadan okumanın keyfine vardım. Hikâye bal gibi akıp gidiyor ve yerinde olmak isteyeceğiniz karakterlerin yaşadıklarını okuyarak sayfaları çevirirken aldığınız lezzetten parmaklarınızı yalıyorsunuz. Muazzam bir hikâye anlatıcı olan ve öykülerine neredeyse şarkı söyletecek denli hayat katan yazarın anlattıklarına gömülüp gidiyorsunuz. Bu kitabı vakit geçirmeden ‘okunması gerekenler’ listenize eklemelisiniz.”
-Suzanne Coleburn-

***

Aşkın Kollarında – Julianne Maclean

“Neden olmasın, aşkım? Nihayetinde buradasınız, öyle değil mi? Ve aramızda baş döndürücü bir ahenk geliştirdik gibi geliyor bana.”

“Burada derken? Tam olarak neresi burası?”

“Bayım, zannedersem beni bir başkasıyla karıştırmış olacaksınız. Ben hiçbir şekilde..

Seger’ın ifadesi karanlığa büründü. “Nerede olduğunuzu bilmiyor musunuz?”

“Korkarım ki hayır. Eğer beni aydınlatırsanız size minnettar kalırım.”

Julianne Maclean Aşkın Kollarında

Daha birkaç saniye önceki sıcaklık ve baştan çıkarma, sıcak ocağa düşen su damlası gibi anında yok oldu adamın sesinden.

“Bu özel bir balo, hanımefendi. Yalnızca davetiyesi olanlar içeri alınır.” Adam gözlerini yumdu. “Lütfen bana evli olduğunuzu söyleyin.”

Clara’nın kaşları, birden yüzüne çok dar gelmeye başlayan göz maskesinin altında havaya kalktı. “Evli mi!” Sesi fısıltıya dönüştü. “Hayır! Eğer evli olsam, sizinle bu yakışıksız konuşmayı yapıyor olmazdım kesinlikle/”

Adam, Clara’nın dirseğine yapışarak onu balo salonuna geri götürmeye yeltendi.

“Gitmeniz gerekiyor. Başka kimseyle konuşmayın. Buradan hemen gidin ve Tanrı aşkına, kimseye nerede olduğunuzu söylemeyin. Anlıyor musunuz?”

“Anladığım şey şu ki, asla sizinle dans etmemeliymişim.”

Adam durup öfke dolu karanlık gözlerle ona baktı. “O konuda sizi düzeltmem gerek. Aslına bakarsanız, benimle dans etmiş olduğunuz için çok şanslıydınız. Her erkek sizin gibi davetkâr küçük bir çiçeği bırakacak denli anlayışlı olmazdı.”

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Danica dedi ki:

  rica etsem gonderebilir misiniz :)))

 2. eda1 dedi ki:

  gönderebilir misiniz?

 3. basak dedi ki:

  teşekkür ederim gönderirmisiniz

 4. selma dedi ki:

  gönderirmisiniz

 5. zekiye dedi ki:

  gönderirmisiniz?

 6. Ebru dedi ki:

  gönderebilir misiniz lütfen…

Yorum Yaz


Yukarı Çık