E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Julia Quinn – Şahane Bir Kadinin Gizli Günlüğü E-kitap indir

3 yıl önce
967 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Julia Quinn – Sahane Bir Kadinin Gizli Gunlugu E-kitap indir-Julia Quinn – Sahane Bir Kadinin Gizli Gunlugu E-kitap-Julia Quinn – Sahane Bir Kadinin Gizli Gunlugu

Bayan Miranda Cheever, henüz on yaşındayken; “muhteşem güzelliğe” dair hiçbir iz taşımıyordu. Taa ki, yakışıklı ve gösterişli Vikont Turner, onun bir gün büyüyüp çok güzel bir kadın olacağını söyleyene dek… İşte o zaman Miranda bu adamı sonsuza dek seveceğini biliyordu. Oysa ilerleyen yıllar Miranda için ne kadar kolay olduysa, Turner için de o kadar acımasız olmuş; önemli bir kaybın altında ezilmiş, yalnız ve acı çeken bir adama dönüşmüştü. Fakat Miranda yıllar önce günlüğünün ilk sayfasına geçirdiği bu gerçeği asla unutmadı… Kaderi olan bu aşkın, parmaklarının arasından kayıp gitmesine izin vermeyecekti.

Julia Quinn - Sahane Bir Kadinin Gizli Gunlugu

Daha önce “Yüreğe Söz Geçmiyor” adlı eserini yayımladığımız Julia Quinn, Amerika’nın en prestijli ödülü olan Best Long Historical Romance’a layık görüldü.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Livremonstre dedi ki:

  Gönderebilir misiniz 🤔

 2. fatma dedi ki:

  teşekkürler =)

 3. fatma dedi ki:

  gönderir misiniz lütfen ??

 4. sevda dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 5. Kitap kurdu dedi ki:

  Gönderir misin?

 6. BİLGEM dedi ki:

  GÖNDERE BİLİR MİSİNİZ

 7. nazmiye dedi ki:

  Gönderirseniz sevinirim. Teşekkürler

  1. Kitapci dedi ki:

   rica ederim e-postanızı kontrol ediniz

 8. ümmünur dedi ki:

  Gönderir misiniz

 9. Reza dedi ki:

  Yollayabilir misiniz ?

 10. şehima dedi ki:

  gönderebilir misin?

 11. zuleyha dedi ki:

  Gönderir misiniz lütfen

 12. Ebru dedi ki:

  gönderebilir misiniz…

Yorum Yaz


Yukarı Çık