E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

 • kitap serileri

Jim Butcher – Dresden Dosyaları Serisi Pdf indir

6 ay önce
424 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
Jim Butcher – Dresden Dosyaları Serisi Pdf indir
Reklam

Jim Butcher – Dresden Dosyaları Serisi 1

Fırtına Büyücüsü
Dresden Dosyaları 1. Kitap

Harry Dresden işinin en iyisiydi. Eh, teknik olarak o işi yapan tek kişiydi. Dolayısıyla Chicago Emniyet Müdürlüğü fanilerin yaratıcılığını ya da kapasitesini aşan bir vakayla karşılaştığında cevaplar almak için onun kapısını çalıyordu. Çünkü ‘günlük’ dünya aslında tuhaf ve büyülü şeylerle dolup taşıyordu ve bunların büyük bölümünün insanlarla arası iyi değildi. İşte Harry burada devreye giriyordu. Sorun çıkaran tuhaf şeyleri enselemek için bir büyücü gerekiyordu.
Tek bir sorun vardı. Harry tabiri caizse sinek avlıyordu. Bu yüzden polis kara büyüyle işlenmiş bir çifte cinayet vakası için ondan yardım isteyince Harry’nin gözlerinde dolar işaretleri belirdi. Ama kara büyünün olduğu yerde onu yapan bir kara büyücü de vardır. Ve o kara büyücü Harry’nin ismini biliyordu. Olaylar işte o noktada… ilginçleşmeye başladı. Büyü. İnsanı ölüme götürebilir.
“Heyecan verici, iyi kurgulanmış, karmaşık, sürükleyici ve şaşırtacak kadar iyi bir ilk roman.” – Chris Bunch

Jim Butcher – Dresden Dosyaları Serisi 2

Kurtadamlar – Dresden Dosyaları 2. Kitap

Dresden’e pek iş gelmiyordu… Daha doğrusu hiç gelmiyordu.
Chicago telefon rehberine kayıtlı tek aktif büyücünün oldukça meşgul olduğunu zannedebilirsiniz. Oysa son zamanlarda Harry Dresden ne büyüyle ilgili, ne de günlük bir iş bulabilmişti. Ama tam da güzel bir yemek yemeye yetecek kadar parası bile kalmamışken, onun özel uzmanlığını gerektiren bir cinayet işlendi. Vahşice parçalanmış bir ceset. Tuhaf görünümlü pati izleri. Dolunay. Üç tahmin hakkınız var -ve ilk ikisi sayılmayacak…

Jim Butcher – Dresden Dosyaları Serisi 3

Hayalet Tehlikesi – Dresten Dosyaları 3. Kitap

Harry Dresden kariyeri boyunca pek çok ürkütücü düşmanla karşılaştı. Dev akrepler. Seks düşkünü vampirler. Psikozlu kurtadamlar. Eh, Chicago telefon rehberine kayıtlı tek profesyonel büyücüyseniz böyle şeylerle yüz yüze gelmeniz gayet normal.
Ne var ki, doğaüstü hafiyemiz Harry bu sefer daha önce hiç şahit olmadığı bir durumla karşı karşıyaydı: küplere binmiş bir ruh dünyası. İşkence görmüş, vahşi ve amansız hayaletler tüm Chicago’da akla hayale gelmeyecek sorunlara yol açıyorlardı.
Birisi -ya da bir şey- ortalığı birbirine katmak için onları kışkırtıyordu. Ama neden? Ve onca kurbanın Harry’yle bağlantısı neydi? Eğer hafiyemiz bunu tez zamanda çözmezse, kendisi de bir hayalet olacaktı…

“Fantazya, korku ve dedektiflik romanlarının mükemmel bir birleşimi… Eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir macera…”

The News-Star

Bir önceki yazımız olan Ayşe Ebru Tezcan - Çöl Rüyası Serisi 1-2 Pdf indir başlıklı makalemizde Ayşe Ebru Tezcan - Çöl Rüyası, Ayşe Ebru Tezcan - Çöl Rüyası Serisi ve Ayşe Ebru Tezcan - Çöl Rüyası Serisi 1-2 Pdf hakkında bilgiler verilmektedir.

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

 • kitap serileri
Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Ncl dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 2. Mustafa dedi ki:

  Gönderir misiniz? 🙂

 3. zeliha dedi ki:

  gönderir misiniz? tesekkürler

 4. SEHER dedi ki:

  31 Temmuz 2017, 15:46
  Gönderebilir misiniz

 5. Hülya kaplan dedi ki:

  Gönderebilir misiniz

 6. Melis dedi ki:

  Link alabilir miyim?

   1. Melis dedi ki:

    Hepsi için teşekkürler 🙂

 7. Kübra dedi ki:

  Gönderir misiniz? Teşekkürler 🙂

  1. Kitapci dedi ki:

   merhaba eposta adresin aktif değil kitap gönderemiyorum

 8. Phantom dedi ki:

  Gönderir misiniz?

Yorum Yaz


Yukarı Çık