E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.67 TL

Jessica Sorensen – Sadece Sen E-book E-kitap indir

3 yıl önce
1.535 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Jessica Sorensen – Sadece Sen E-book E-kitap indir, Jessica Sorensen – Sadece Sen E-book indir, Jessica Sorensen – Sadece Sen E-kitap indir, kitap indir

Bazen “sadece sen” yeterlidir … Lila Summers herkese dışarıdan kusursuz görünür: güzel ve hoş bakışlar, pahalı kıyafetler ve muhteşem bir gülümseme. Oysa karanlık bir geçmiş ve sırlar onun bu muhteşem yüzünü bozmak üzeredir. İçinde sürekli bir boşluk hisseder ve bu boşluk onu tek başına baş edemeyeceği durumlara sokar. Bu boşlukta dibe çöker ve ne zaman dibe çökse onu dipten çıkaran tek bir kişi vardır: Ethan.

Jessica Sorensen - Sadece Sen

Yeni bir bağımlılığım oldu. Jessica Sorensen’ın kitaplarından birini ne zaman elime alsam yazdığı hikâyenin esiri oluyorum. Daha fazlasını, daha daha fazlasını istiyorum. Bu romana da bayıldım.
underthecoversbookblog.com-

Sorensen yazdığı her kelimeyle tüm dikkatinizi yakalayabilen gerçek bir yetenek. Kalbi kırık ve sorunlu karakterlerin dinamiğini çok iyi biliyor. Kırık kalplerde güzelliği çok iyi yakalıyor. Sadece Sen, mutlu olma yolunda ikinci şanslar üzerine güzel bir aşk hikâyesi ve bu kitabı okumaya başladığınızda hemen kendinizi Sorensen’e bırakacaksınız.
-thecelebritycafe.com-

Kırık kalpler, ikinci şanslar, pişmanlık ve aşk üzerine yazılmış güzel bir hikâye arıyorsanız işte aradığınız yazar burada. Sorensen’ı kaçırmayın.
-aloveaffairwithbooks.com-

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. SEHER dedi ki:

  gönderir mısınız

 2. Ünzile dedi ki:

  Gönderebilirmisiniz lütfen…teşekkurler

 3. bahar balcı dedi ki:

  Gonderir misiniz teşekkürler

 4. ozge dedi ki:

  Kitabi gonderir misiniz?

  1. Kitapci dedi ki:

   e-posta adresinize gönderildi.

 5. özge dedi ki:

  gönderirmisiniz?

 6. Tunzale dedi ki:

  gondere bilirmisiniz?)

 7. elifersan dedi ki:

  gönderirmisiniz

 8. HİLAL dedi ki:

  Gönderirimisiniz. Teşekkürler

 9. melekyüz dedi ki:

  kitab gönderir misiniz? şimdiden teşekküler 😀

 10. sevim dedi ki:

  gönderir mısınız

 11. Hicran yıldız dedi ki:

  Tatilden sonra mümkünse bekliyorum!

Yorum Yaz


Yukarı Çık