E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.77 TL
EURO: 4.61 TL

Jenny-Mai Nuyen Nijura E-book E-kitap

1 yıl önce
1.529 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Jenny-Mai Nuyen Nijura E-book E-kitap, Jenny-Mai Nuyen Nijura E-book indir, Jenny-Mai Nuyen Nijura E-book download, Jenny-Mai Nuyen Nijura e-kitap, Jenny-Mai Nuyen Nijura indir

Yarı Elf olan genç Nill, insanların ve Elflerin dünyası, kendi karmaşık duygusal yaşamı ve çalınan sihirli Elf tacının mücadelesi arasında kalmıştır. Elf tacı ilk kez, güç hırsına sahip bir insan kralın eline geçer ve yeni kral muazzam bir kudret elde eder. Bu gücün karşısına çıkabilecek tek bir kişi vardır: Nill. Maceralarla dolu bu ayakta kalma savaşında Nill, arkadaşlarıyla birlikte önemli bir rol üstlenir. Bütün umutlar yarı Elf bir genç kıza, Nill’e bağlanmıştır.

O seçilmiş kişidir. O Nijura’dır.

“Jenny-Mai Nuyen, Almanya’nın en iyi fantastik roman yazarı.”
Bild

“Jenny-Mai Nuyen, kitaplarında fantastik karakterleri çok yaratıcı bir biçimde kurguluyor. Her sayfa sürprizlerle dolu ve okurken bir sonraki adımda olacakları asla tahmin edemiyorsunuz. Eğer Yüzüklerin Efendisi’ni ya da Eragon’u okuduysanız , bu kitabı da bir çırpıda okuyacaksınız demektir.”
Süddeutsche Zeitung

Kitabı İndirmek İçin Konuya Yorum Yaparak Mail Adresinizi Yazın Mail Hesabınıza Gönderelim.

Bir önceki yazımız olan Tuba Özkat McStout Yazgısı: Efendi'nin Dönüşü E-book E-Kitap başlıklı makalemizde Efendi'nin Dönüşü E-book, Efendi'nin Dönüşü E-book E-Kitap ve Efendi'nin Dönüşü E-book indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Recep Dere dedi ki:

  teşekkür ederim.

 2. fatma dedi ki:

  şimdiden teşekkür ederim

 3. şaşkın dedi ki:

  teşekkürler

 4. İrem dedi ki:

  teşekkürler

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 5. prker dedi ki:

  Teşekkurler

 6. Ayse dedi ki:

  Teşekkürler

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 7. mobi dedi ki:

  güzel bir konu

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık