E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.96 TL
EURO: 4.65 TL

Jeffrey Archer – Sahtekar pdf indir

1 yıl önce
592 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Bu romanın düğüm noktası…
Van Gogh’un Kesik Kulaklı Otoportresi’nde gizlidir…
11 Eylül’den bir gece önce, yaşlı bir kadın hunharca öldürülür. Ertesi sabah da New York’lu bankere sabah postasıyla bir zarf gelir. İçin-den öldürülen kadının sol kulağı çıkar.
Ünlü ve dişli bir avukat yalnızca bir müvekkili adına çalışmakta ve asla ücret almamaktadır.

Jeffrey Archer - Sahtekar
Genç, profesyonel bir kadın, bir Van Gogh tablosu çalar, ama aslında hırsız değildir. Bir jimnastikçiye bir milyon dolar ödenmiştir, ama kadının banka hesabı yoktur.
Üniversiteden birincilikle mezun olan birine büyük bir miras kalmıştır, ama bu kişi geçici olarak bir işte çalışmaktadır.
Japon çelik kralı ilk kez karşılaştığı bir kadına elli milyon dolar vermiştir.
Birbirleriyle hiçbir bağlantısı olmayan bu kişiler ve olaylar, ortaya koca bir düğüm yumağı olarak çıkmıştır. Sonunda kıdemli bir FBI ajanı, görünürde her biri masum olan bu kişiler arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışır.
Jeffrey Archer’ın son romanı Sahtekâr, okuyucuları New York, Londra, Bükreş ve Tokyo arasında soluksuz bir yolculuğa çıkarıyor… ve sonunda İngiltere’nin ücra bir köyünde Van Gogh’un son tablosunun esrarı çözülüyor.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. fatma dedi ki:

    lütfen gönderirmisiniz? teşekkürler…..

  2. arzu dedi ki:

    gönderebilirmisin

Yorum Yaz


Yukarı Çık