E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Jane Austen Aşk Her Şeye Rağmen Ekitap indir 2015

2 yıl önce
822 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Jane Austen Aşk Her Şeye Rağmen Ekitap indir 2015-Jane Austen Aşk Her Şeye Rağmen Ekitap indir-Jane Austen Aşk Her Şeye Rağmen-Jane Austen Aşk Her Şeye Rağmen Ekitap

Jane Austen Aşk Her Şeye Rağmen

Bir yanda soylu bir kız, diğer yanda sıradan bir aileden gelen, ne serveti ne de unvanı olan genç ve yakışıklı bir adam…

Bulundukları bölgedeki katı geleneklere rağmen birbirlerine aşık olmuş ama aralarındaki bu uçurum ayrılmalarına neden olmuştu. Peki, aşk unvan, para pul dinler miydi?

Sekiz yıl önce anne gibi gördüğü dostunun öğüdüne uyup sevdiği adamdan ayrılan Anne Elliot yeniden mutluluğu, ikinci bir şansı bulabilecek mi?

Jane Austen’in kaleme aldığı bu başyapıtla aşkı bir kez daha sorgulayacak ve kitabın etkisinden uzun süre kurtulamayacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 296

Baskı Yılı: 2015

 

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. seher dedi ki:

  Gönderir misin? Teşekkürler…

 2. Sado dedi ki:

  Gönderir misin teşekkürler

 3. ebru dedi ki:

  Gönderebilir misin. ..

 4. ferhan dedi ki:

  Gonderebilirmisin

 5. mehtap dedi ki:

  gönderirmisiniz

 6. BAşak dedi ki:

  teşekkürler

 7. Fatma dedi ki:

  gönderir misiniz ? Saygılar…

 8. Ebru dedi ki:

  gönderebilir misiniz…

 9. yagmur dedi ki:

  Bu kitabı gonderebilirmidiniz

 10. gunay dedi ki:

  Gonderirmisiniz?

Yorum Yaz


Yukarı Çık