E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.67 TL

Jamie McGuire Tatlı Sır E-book Pdf indir Oku

2 yıl önce
1.271 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Jamie McGuire Tatlı Sır E-book Pdf indir Oku-Jamie McGuire Tatlı Sır E-book Pdf indir-Jamie McGuire Tatlı Sır E-book Pdf-Jamie McGuire Tatlı Sır

Çocukluk yılları gereğinden fazla erken sona eren, özgür ruhlu Camille “Cami” Camlin, üniversitenin ilk yılından sonra kendi evine çıkmıştı ve hayatını istediği gibi yaşayabilmek için çabalıyordu. Red Door’da çalışmak ve okula gitmek dışında başka bir şeye ayıracak vakti yoktu. Ta ki erkek arkadaşını görmek için çıkacağı seyahat iptal olana kadar… Şimdi önünde, yıllardır ilk defa ne yapacağını bilmediği bomboş bir hafta sonu vardı.

Jamie McGuire - Tatlı Sır

Trenton Maddox, Eastern State Üniversitesi’nin kralıydı. Arkadaşları onun gibi, kadınlarsa ona sahip olmak istiyorlardı ama trajik bir kazadan sonra hayatı altüst olmuş, okulu yarım bırakmıştı.

Kazadan on sekiz ay sonra Trenton, dul babasıyla aynı evde yaşayıp yerel bir dövmecide çalışıyor, babasına faturaları ödemesinde yardımcı oluyordu. Tam hayatının normale dönmeye başladığını hissettiği günlerin birinde, Red’de yalnız başına oturan Cami’ye rastladı.

Gürültücü kardeşleriyle başa çıkmaya alışkın olan Cami, Trenton Maddox’la başlayan yeni arkadaşlığını da idare edebileceğini düşünmüştü. Ama bir Maddox erkeği, âşık olduğunda bu sonsuza dek sürerdi; âşık olduğu kız, altüst olmuş dünyasını tamamen yıkabilecek kişi olsa bile…

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Yabanmersini dedi ki:

  Gönderebilir misiniz?

 2. zekiye dedi ki:

  GÖNDERİRMİSİNİZ?

 3. ecem dedi ki:

  gönderir misiniz

 4. reyhan dedi ki:

  Gonderirmisiniz.tesekkurler.

 5. ilknur dedi ki:

  gönderebilir misiniz

 6. ümmünur dedi ki:

  Gönderir misiniz

 7. Merve dedi ki:

  Gönderir misiniz lütfen? 🙂

 8. Arzu dedi ki:

  gönderebilir misin?

 9. Ebru dedi ki:

  gönderebilir misiniz lütfen…

 10. şehima dedi ki:

  gönderebilir misin?

 11. Hicran yıldız dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 12. şeyda dedi ki:

  gönderebilir misiniz 😛

Yorum Yaz


Yukarı Çık