E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.89 TL
EURO: 4.59 TL

James Rollins Kemiklerin Haritası Ekitap Pdf indir

1 yıl önce
492 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

3 BİLGE ADAM 7 DÜNYA HARİTASI TEK SENARYO
Rahip kılığına girmiş yedi maskeli adam, Köln Katedrali’nde gece yarısı ayini basarak, orada bulunan herkesi katleder ve kutsal kalıntı sandığında 3 Bilge Adam’ın kemiklerini çalarlar. Bu olayı araştırmakla görevli Grayson Pierce, uluslararı bir güvenlik birimi SIGMA’da görevlidir.
James Rollins Kemiklerin Haritası
Kahramanımız, peşine taktığı ve zamanla ilgi duymaya başladığı İtalyan dedektif Rachel Verona ve onun Vatikan’da görevli dayısı Monsenyör Vigor ile birlikte kendini Roma’da bulur. Olayın sorumluluğunu, varlığını Katolik Kilisesi’nde sürdüren ve kökleri ortaçağa dayanan Ejder Konseyi adında bir grup üstlenmiştir. Katedraldeki paha biçilimez hazinlerin yerine sadece Bilge Adamlar’ın kemiklerini çalan Ejder Konseyi sizce neyin peşinde?
Publishers Weekly tarafından 2005’in en başarılı 5 kitabından biri olarak gösterilen ” Kemiklerin Haritası” toplam 5 eserden oluşan ‘Sigma Gücüé serisinin ilki, Hz. İsa’nın gelişini önceden gören 3 Bilge Adam’ın asırlık sırlarıyla başlayan macera, eski dünyanın 7 harikası üzerinde şekillenecek akıl almaz bir komployu okuyuculara yaşatıyor. Şaşırtıcı serüvenlerin çok satan ustası James Rollins, uzun yıllar süren araştırmalarını akıcı kalemiyle birleştiriyor ve okuyucuları ölümcül bulmacalarla dolu kıtalararası bir takibe sürüklüyor.
“Esrarengiz, efsanevi bir obje, Vatikan’lı casuslar ve yüzyıllardır varlığını sürdürmüş bir konsey. Size tanıdık geldi mi bunlar? Dan Brown hayranları, Rollins’in de bağımlısı olacaklar.” – Publishers Weekly –
“Da Vinci Şifresi’ni okuyup da beğenenler kesinlikle KEMİKLERİN HARITASI’nı okumak isteyecekler, ancak Dan Brown’ın eserini eleştirenler bile Rollins’in eserine hayran kalabilirler.” – BookList –

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Mine dedi ki:

    Gönderebilir misiniz ?

Yorum Yaz


Yukarı Çık