E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.67 TL
EURO: 4.33 TL

Jackie Collins Evli Aşıklar Ekitap Pdf indir

1 yıl önce
395 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

jackie-collins-evli-asiklar

Milyonların tutkusu yazar Jackie Collins, bu yepyeni romanıyla, ihtiras ve aşkın evlilik ve güçle çarpıştığı noktada yaşanan gerçeklere ışık tutuyor.
Ve bu çarpışma bir cinayetle son buluyor. Çarpıcı güzellikteki yirmi dörtlük özel jimnastik eğitmeni Cameron Paradise, Hawaii’den ve bitmek tükenmek bilmeyen küfür dolu nutuklarından birinin ortasındaki eski sörf şampiyonu kocası Gregg’den kaçar. Soluğu L.A’de alır.
Uzun boyu, sapsarı saçları ve insanı deliye döndüren vücuduyla kızımızın seçkin bir fitness kulübünde iş bulması uzun sürmez. Burada L.A’ın en ünlü oyuncularıyla birlikte çalışır. Günün birinde kendi özel stüdyosunu açmakla ilgili planları vardır ve tanıştığı her adam ona asılırken, Cameron’nın tek derdi para biriktirmek ve çılgın partilerde boy gösterip bir L.A skandalı patlatmak yerine olabildiğince fazla çalışmaktır. Ta ki, inanılmaz başarılı, bağımsız film prodüktörü Ryan Richards’la tanışana dek.
Ryan, Hollywood’un şerefsiz para babalarından Hamilton J. Heckerling’in şımarık kızı Mandy Richards’la evlidir. Biricik Hollywood Prensesi eşini bir kez olsun aldatmayan Ryan, Cameron’la tanışınca altüst olur, bütün dengeler sarsılır…“Tarzı tamamen hayali, kadın kahramanları her zaman güçlü ve hırslı, erkekler de tıpkı romanın ta kendisi gibi sizi bütün gece ayakta tutmak için birebir!” Company Magazine
Yalan söylemişti. Hiçbir şey söylediği gibi hızlı değildi ve oyun falan oynamıyorlardı. Natalie daha kapıyı açar açmaz, Blake’in gözleri, öpüşen domuzların altındaki meme uçlarına odaklanmıştı. Penisi o kadar hızlı sertleşmişti ki, bir an kendisi bile, beynine yeterince kan gitmediği için düşüp bayılacağını sanmıştı. Neredeyse beyni zarar görmüştü ve Natalie’ye bunu borçlu olduğunu düşündü. Üstelik bir de aylardır beraberinde gezdirdiği morarmış toplan vardı. Natalie’ yi bahçede poposunu havaya dikmiş bir şekilde gördüğü ilk andan beri istiyordu ve bunun için çok uzun bir süredir bekliyordu. Daha önce hiçbir kadını beklemediği kadar uzun bir süreydi bu.
“Çok güzel bir kalçan var.” Blake ellerini arka tarafa doğnı kaydınp Natalie’nin ince külotunun altındaki poposunu avuçladı. Kalçasını hafifçe kaldınp ereksiyonunu külotun dikişine doğru bastırdı. Natalie derin bir soluk alınca Blake daha da sert-leşliğini hissetti. Natalie’nin muhteşem güzellikteki yüzüne, ışıl ışıl parlayan mavi gözlerine baktı. O gün ofisteyken nasıl da arzuyla parlamışlardı; tıpkı şu an olduğu gibi. Fakat o günün aksine, Blake şu anda, Natalie’yi daha iyi tanıyordu. Onu çözmüştü artık. Söz konusu kadınlar olunca, normal şartlar altında, anlamak bu kadar uzun sürmezdi. Natalie oldukça açık fikirli bir kadındı fakat çelişkileri ve karmaşıklıkları vardı.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Ayşe dedi ki:

  Gönderir misiniz lütfen 🙏

 2. mays dedi ki:

  Gonderebilirmisiniz pls?!

  1. Kitapci dedi ki:

   eposta adresiniz yanlış yada eksik girmişsiniz doğru adres ile yorum yaparsanız epostanıza göndereceğimizden emin olabilirsiniz

 3. ZEHRA ÇELİK dedi ki:

  gönderebilir misiniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık