E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.56 TL

J. R. Ward – Sonsuz Sevgili Kara Hançer Kardeşliği 2 Yeni Kitap

1 yıl önce
539 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
J. R. Ward – Sonsuz Sevgili Kara Hançer Kardeşliği 2 Yeni Kitap
Reklam

Kara Hançer Kardeşliği serisi devam ediyor!

j-r-ward-sonsuz-sevgili

Caldwell, New York’ta gecenin gölgeleri arasında, vampirler ve kırıcılar arasında korkunç bir savaş sürüp gidiyor. Altı savaşçı vampir kardeş, kendi ırklarını savunmak için gizli bir grup kurdular. Ölümcül bir canavar tarafından ele geçirilmiş olan Rhage, Kara Hançer Kardeşlerin en tehlikelisi. En hızlısı ve en iştahlı olanı. Yazıcı Bakire’nin en yakıcı savaşçısı. Rhage bir tek içindeki canavarın canlanmasından korkuyor, özellikle de o kız etrafındayken…

Pek çok zorlukla baş etmiş Mary kendini birden vampirlerin dünyasında bulduğunda ve Rhage’in korumasına muhtaç olduğunu fark ettiğinde ne yapacağını şaşırır. Çünkü lanetiyle uğraşırken çoktan kendini aşka kapamış, yıllar önce mucizelere olan inancını kaybetmiştir. Ama Rhage’in güçlü hayvani cazibesi içindeki ateşi yaktığında, Mary aşkını sonsuz kılmak için her şeyi yapacaktır.

Baskı Tarihi:Kasım 2016
Sayfa Sayısı:504
ISBN:9786050938425
Çeviri:Hanife Albayrak
Yayınevi:DEX
Kitabın Türü:Roman, Fantastik, Edebiyat

Bir önceki yazımız olan Bir Dilek Tut Yılmaz Erdoğan Yeni Kitap başlıklı makalemizde Bir Dilek Tut, Bir Dilek Tut Yılmaz Erdoğan ve Bir Dilek Tut Yılmaz Erdoğan Yeni hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. eif dedi ki:

    Gönderebilir misiniz?

    1. Kitapci dedi ki:

      Pdf değildir üzgünüm

Yorum Yaz


Yukarı Çık