E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.77 TL
EURO: 4.61 TL

Isabel Wolff – Aşk Kazası Pdf E-kitap Oku İndir Yeni 2017

9 ay önce
313 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Isabel Wolff – Aşk Kazası Pdf E-kitap Oku İndir Yeni 2017

Müziğe tercih ettiğini, bir inekle güzel güzel konuşursanız daha çok süt vereceğini, kedilerin tıslarken yılanları taklit ettiğini, karıncaların bir tür tarım işi yaptığını ve kargaların şempanzeler kadar zeki olduğunu biliyor musunuz? Peki ya aşkın her şeyi affetmediğini?

Miranda Sweet bir hayvan davranış bilimcisi olarak, şaşkın Dalmaçyalıların, içine kapanık iguanaların dilinden anlasa da hayatındaki erkekler konusunda bu kadar yanılmasına anlam veremiyor. Ona göre hayvanlar, insanlardan çok daha nazik ve güvenilir. Zaten o da artık insanlardan ümidi kesip kendi kliniğini açarak asabi hayvanlar ve onların minnettar sahipleriyle çalışmaya başlıyor.

 

Ama tüm erkek cinsini sonsuza dek hayatından uzak tutabilir mi? Miranda’nın en yakın arkadaşı, uslanmaz romantik, üstüne üstlük düğün organizatörü Daisy elbette ona katılmıyor. Çekici bir fotoğrafçı aniden hayatına girince Miranda bile kendinden şüphe etmeye başlıyor. Ama tam savunmasını biraz olsun azaltmışken bu kez de geçmişi peşini bırakmıyor. Şimdi sıra, her zaman göründüğü kadar tatlı olmayan Miranda’nın geçmişindeki günahlarla yüzleşmesine geldi. Çünkü kimse göründüğü kadar masum değildir.

 

“Wolff’un öyle hafif bir dokunuşu ve hoş bir üslubu var ki

hikâye su gibi akıp gidiyor.”

-Marie Claire-

 

“Bu roman çok başarılı çünkü esprili, zarif ve gerçekçi.”

-Closer-

(Tanıtım Bülteninden)

Hamur Tipi : 2. Hamur

Medya Cinsi : Ciltsiz

İlk Baskı Yılı : 2017

Bir önceki yazımız olan Colleen Hoover - Çirkin Aşk Pdf Ekitap indir Yeni 2016 başlıklı makalemizde Çirkin Aşk Pdf, Çirkin Aşk Pdf Ekitap ve Çirkin Aşk Pdf Ekitap indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Samira dedi ki:

  Gönderir misiniz lütfen!

 2. Ayşe dedi ki:

  Gönderir misiniz lütfen 🙏

 3. Aymit dedi ki:

  Gonderirmisiniz

 4. Yasemin dedi ki:

  Gönderirseniz sevinirim

Yorum Yaz


Yukarı Çık