E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

İçimdeki Psikopat James Fallon Yeni Kitap

3 yıl önce
907 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)
İçimdeki Psikopat James Fallon Yeni Kitap
Reklam

İçimdeki Psikopat James Fallon Yeni Kitap, İçimdeki Psikopat James Fallon Yeni, İçimdeki Psikopat James Fallon kitap, İçimdeki Psikopat James Fallon, İçimdeki Psikopat

Bir nörolog olan James Fallon, bir gün ailesinin beyin taramalarının görüntülerini incelerken, karşılaştığı sonuçlardan birinin bir psikopata ait olduğundan şüphelendi.

Icimdeki-Psikopat_James Fallon

Bu sonuçların kime ait olduğunu öğrendiğinde hayatında yeni ve tekinsiz bir sayfa açıldı, çünkü tarama sonuçları kendisine aitti.
Fallon hayatı boyunca normal bir şekilde yaşamıştı. Mutlu bir aile hayatı vardı ve işinde başarılı bir bilim insanıydı. Ve şaşırtıcı gerçeği öğrendiği o gün, kendisini sorgulamaya başladı.
İçimdeki Psikopat, James Fallon’un kendisiyle ilgili bu keşfenasıl tepki verdiğinin hem bilimsel hem de sürükleyici öyküsünü anlatıyor.Kendi deneyimini bilimsel birikimiyle birleştiren Fallon, beynimizin karanlık tarafına yaptığı yolculuğa hepimizi davet ediyor.

Bir önceki yazımız olan Raine Miller Çırılçıplak Yeni Kitap başlıklı makalemizde Çırılçıplak, Çırılçıplak Yeni ve Çırılçıplak Yeni Kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Esin Azmaz dedi ki:

  kitabı aşırı merak ettim.

  1. Kitapci dedi ki:

   pdf değildir umarım beklenti içine girmezsiniz

 2. Ferhat dedi ki:

  Müthiş bir eser

 3. Kitap sever dedi ki:

  Güzel güzel

 4. meraklı dedi ki:

  güzel bir kitap

 5. Nail dedi ki:

  Nasıl acaba

Yorum Yaz


Yukarı Çık