E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Gregory Lamberson Şeytanın Çırağı E-book E-kitap indir

11 ay önce
1.231 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Gregory Lamberson Şeytanın Çırağı E-book E-kitap indir, Gregory Lamberson Şeytanın Çırağı E-book E-kitap, Gregory Lamberson Şeytanın Çırağı E-book, Gregory Lamberson Şeytanın Çırağı indir, Şeytanın Çırağı E-book E-kitap indir, Şeytanın Çırağı E-book, Şeytanın Çırağı kitap indir

Seytanin ciragi - Gregory Lamberson

New York Özel Cinayet Masası Dedektifi Jake Helman yine bir seri katille karşı karşıyadır. Ancak bu katil kurbanlarının sadece bedenlerini değil, ruhlarını da çalmaktadır.
Jake birdenbire kendisini yeryüzünde işlenen ilk cinayete kadar uzanan bir kördüğümün ortasında bulur. Şeytanla meleğin hem iç içe geçtiği, hem de kıran kırana çarpıştığı bu dünyada Jake kendisini bitmek bilmeyen bir karmaşanın içinde bulur.
Kim mi kazanır?
Tabii ki güçlü olan

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Melek dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 2. Busenur dedi ki:

  Banada link gönderirmisiniz

  1. Kitapci dedi ki:

   sizede gönderildi.

 3. Tarık dedi ki:

  Gönderebilirseniz memnun olurum.

  1. Kitapci dedi ki:

   tabiki iyi okumalar

 4. ayşe dedi ki:

  bunu da? 🙂

 5. Recep Dere dedi ki:

  teşekkür ederim.

 6. şeyda dedi ki:

  gönderebilr msnz ?

 7. sevim dedi ki:

  linki var mı bılmıyorum ama varsa gonderır mısınız acaba

Yorum Yaz


Yukarı Çık