E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.67 TL

Gönül Ateşi Barbara Cartland E-book E-Kitap

2 yıl önce
874 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Gönül Ateşi Barbara Cartland E-book E-Kitap-Gönül Ateşi Barbara Cartland E-book indir-Gönül Ateşi Barbara Cartland E-book
Gelip dans edenleri seyredecek misiniz, Lady Conway?
Yaşlı kadın nefretle başını salladı.

Barbara Cartland - Gonul Atesi
Asla. Bu davetin, neyin şerefine verildiğini biliyorum çünkü. Diana Mayo, kendi cinsinden bir kimseyi yanına almaksızın ve yalnız yerli deveciler ve hizmetkârlarla çölde geziye çıkmakla yalnız kendi adına değil, yurdunun prestijine de leke sürecektir. Bunun düşüncesi dahi yüzümü kızartmaya yetiyor. Biz İngilizler dış ülkelerde davranışlarımıza ne kadar dikkat etsek yeridir. Avrupa’lı kom-şularımız bize çamur sıçratmak fırsatını hiç bir zaman kaçırmazlar.
Yapmayın, Lady Conway! Durum o kadar da kötü değil. Bayan Mayo -belki geleneklere aykırı haraket ediyor, ayrıca, akıllıca bir iş de yapmıyor, ama başka genç kızlar gibi yetişmediğini unutmamalı…»

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. YEŞİM dedi ki:

  gönderirmisiniz

 2. yasemin dedi ki:

  yollarmısınız

 3. yaren dedi ki:

  Gönderirseniz sevinirim teşekkür ederim

  1. Kitapci dedi ki:

   rica ederim iyi okumalar

 4. ayşe dedi ki:

  gönderirmisin

Yorum Yaz


Yukarı Çık