E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.89 TL
EURO: 4.59 TL

Glenn Meade Buz Kapanı Ekitap indir

1 yıl önce
559 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Glenn Meade Buz Kapanı Ekitap indir

Jennifer March sıradan bir avukattır. Annesi, babası ve kardeşi ile birlikte deniz kenarındaki büyük evlerinde mutlu bir yaşam sürmektedirler. Bir gece sesler duyarak uyanır. Evde birileri vardır. Biraz sonra hole çıktığında korkunç manzarayla karşılaşır: ailesi katledilmiştir.

Glenn-Meade-Buz-Kapanı

Aradan yıllar geçer ama o gecenin izlerini üzerinden atamaz. Orta yaşlarda, çevresindekilerin ilgisini çeken güzel bir bayan olmasına rağmen o içe kapanır. Kendisini işine vererek korkularını unutmaya çalışır. Bir yandan da kayıp babasını araştırmaktadır. Çok sonra babası ile ilgili bir haber gelir. Paul March İsviçre buzullarında ölü olarak bulunmuştur. Bu da beraberinde birçok soru getirir. Orada ne işi vardı? Neden kaçak olarak İtalya’ya geçmek istiyordu? Çantasındakileri ne için kullanacaktı?..

Jennifer bir şeyler öğrenebilmek için İsviçre’ye gider. Orada birkaç kez öldürülmeye çalışılır. Tanıştığı kişilerin başına garip şeyler gelir. Sağlığı ve psikolojisi iyice bozulur. Ama en kötüsü de hiçbir sorusuna cevap bulamaz. Her şey Amerika’ya döndüğünde ortaya çıkar. Ama korktuğu da başına gelir. Yine yağmurlu bir gecede yine katiller peşinden koşarlar. Bu kez yarım kalan işi bitirmek istemektedirler.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık