E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.67 TL

Gamze Deniz Ayrilik Senin Adin Ekitap indir

2 yıl önce
530 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Gamze Deniz Ayrilik Senin Adin Ekitap indir -Gamze Deniz Ayrilik Senin Adin Ekitap-Gamze Deniz Ayrilik Senin Adin

Gamze Deniz - Ayrilik Senin Adin

Frances Farmer tutuklandığında onu izleyen kalabalığa şöyle bağırıyordu: “Sizin hiç kalbiniz kırılmadı mı?” Mata Hari, Camille Claudel, Bettina von Arnim, Dusty Springfield, Marlene Dietrich, Marry Wollstonecraft, Peggy Lee, Isadora Duncan, Ümmü Gülsüm, Romy Schneider, Mary Millington, Zelda Sayre… Bu kadınların hepsi aynı soruya “evet” yanıtın verebilirlerdi. Kalbinizi değil, düşlerinizi, gururunuzu kollayarak yaşamak sizi ayrılığa götürür. Hep bir şeylerden ayrılmak, bir şeyleri geride bırakmak zorunda kalırsınız. Bu nedenle ayrılık, anlamlıdır; sizi kendinize, düşlerinize götürür. Acıtsa da, kalbinizi kırsa da…

Sayfa Sayısı: 119

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık