E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.67 TL

Gail Corson Levine Tılsımlı Prenses E-book E-kitap indir

3 yıl önce
1.077 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Gail Corson Levine Tılsımlı Prenses E-book E-kitap indir, Gail Corson Levine Tılsımlı Prenses E-book indir, Gail Corson Levine Tılsımlı Prenses E-kitap indir, Gail Corson Levine Tılsımlı Prenses indir, Tılsımlı Prenses E-book E-kitap indir

Ella peri annesini kaybettikten sonra günlerini kendisiyle hiç ilgilenmeyen para düşkünü babası ve çok sevdiği peri dadısı Mandy ile geçirmeye başlar.

Doğduğu gün başına buyruk peri Lucinda’nın verdiği itaatkârlık hediyesi hayatını zorlaştıran bir lanete dönüşür. Ella, kendisine verilen her türlü emri sorgusuz yerine getirmek zorundadır. Bu laneti ancak tek başına kırabilecektir.

Gail Corson Levine Tilsimli Prenses

Öte yandan babasının yeni evliliği ve üvey kardeşleri yüzünden Ella’yı zor ve bir o kadar da heyecanlı günler beklemektedir. Hortlaklarla, cücelerle ve devlerle savaşmak zorunda kaldığı macera ve heyecan dolu bir yol vardır önünde.

Bu sırada başına gelen en iyi şey, annesinin cenazesinde, ülkenin yakışıklı prensiyle tanışması olmuştur. Ne var ki tılsımın etkisinden kurtulmadıkça Ella’nın prensine kavuşmuş bir prenses olması mümkün değildir.

Bakalım Ella, sevginin, dostluğun ve aşkın gücüyle bu laneti kırıp sonsuza dek mutlu olabilecek mi?

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. SEHER dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 2. Elif dedi ki:

  gönderebilirmisin

 3. Buket dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 4. fatih dedi ki:

  Gonderebilirmisnz

 5. sevim dedi ki:

  bu konuda bir fılm izlemiştim gonderırsenız aynı mı bir bakmak ıstıyorum

Yorum Yaz


Yukarı Çık