E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Firavunların Öfkesi E-Book

1 yıl önce
748 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)

Firavunların Öfkesi E-Book, Firavunların Öfkesi E-kitap, Firavunların Öfkesi E-Book indir, Firavunların Öfkesi, Firavunların Öfkesi indir, Firavunların Öfkesi kitap indir

Khaemwaset… Firavun’un oğlu, Ptah rahibi, büyücü ve doktor. Mısır’ın kutsal mezarlarındaki gizemi araştıran Khaemwaset, oğluyla birlikte tanrıların öfkesini çekmek uğruna bu işe kendini adamıştır. Pauline Gedge, ödüllü kitapları ‘Piramitlerin Kızı’ ve ‘On İkinci Değişim’ den sonra ‘Piramitlerin Öfkesi’yle yine bizleri gizem ve aşk üzerine kesici bir baş yapıtla baş başa bırakıyor.

Pauline Gedge - Firavunların Öfkesi

Kitabı İndirmek İçin Konuya Yorum Yaparak Mail Adresinizi Yazın Mail Hesabınıza Gönderelim.

Bir önceki yazımız olan Trancy Anne Warren Gül ve Diken E-Kitap E-book başlıklı makalemizde Gül ve Diken, Gül ve Diken E-book ve Gül ve Diken E-book indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Recep Dere dedi ki:

    Teşekkür ederim.Her kitap ayrı bir dünya.

  2. Nurhayat dedi ki:

    okumayı dört gözle bekliyorum.

Yorum Yaz


Yukarı Çık