E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Erin Bowman – Tutsak Pdf Ekitap indir Tutsak Serisi 1

7 ay önce
256 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Duvarı aştıktan sonra, geri dönmek imkânsız.

On sekizine basan her erkeğin ortadan kaybolduğu, duvarlarla çevrelenmiş bir kasaba…


Claysoot’ta hiç yetişkin erkek yoktur çünkü on sekizine gelen her genç erkek doğum gününün gece yarısında ortadan kaybolur. Zemin sallanır, rüzgâr uğuldar, kör edici bir ışık saçılır… ve on sekiz yaşındaki erkek yok olup gider.

Kasaba halkı buna Yükselme demektedir.

On sekizine basmasına yalnızca birkaç ay kalan Gray Weathersby kaderiyle yüzleşmeye hazırdır; ta ki annesinden kalan bir notu bulup çocukluğundan beri kabul ettiği her şeyi sorgulamaya başlayana dek: Konsey liderleri ile bariz sırlarını. Yükselme’nin kendisini.

Ve Claysoot’un etrafını saran Duvar’ın ardında ne olduğunu.

Gray’in kaçmak için tek şansı Duvar’a tırmanmaktır. Kimsenin ötesine geçip de hayatta kalamadığı Duvar’a…

Bu halk kendini bildi bileli duvarlarla çevrili bir dünyada yaşmaktadır. Bu dünyayı yöneten yükselen adlı bir konsey bulunmaktadır. Bu dünyada 18 yaşına gelen bir erkek esrarengiz bir şekilde yer ve gök sallanarak ortadan kaybolmakta. Gray 18 yaşına basmasına çok az kalmıştır ve kaderini diğer herkes gibi kabullenmiştir. Fakat bir gün bulduğu bir mektup her şeyi değiştirir. Aslında bilinenin arkasında çok farklı olaylar yatığını öğrenir ve o duvarları aşarak kaçma mücadelesi başlar. yalnız ufak bir sorun vardır şimdiye kadar hiç kimse duvarı canlı geçememiştir.

“Baştan sona macera dolu bir yolculuk. Bu kitabı bir oturuşta okurken heyecandan birkaç tırnağımı kemirmiş olabilirim. Devamı gelsin, lütfen!”
-Marie Lu – Efsane Serisinin Yazarı-

“Merak uyandırıcı bir serüven. Okurlar sıradaki kitabı hevesle bekleyecek.”
-Kirkus Reviews-

“Hareket dolu, duygu yüklü, bol sürprizli bir macera.”
-Booklist-

“Distopya hayranlarını cezp edecek, çarpıcı bir kitap.”
– School Library Journal-

“Bu sürükleyici çıkış romanı bulmacalarla okurunun merakını canlı tutan ve sonunda daha fazlasını istemelerini sağlayan hızlı bir serüven.”
-Shelf Awareness-
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 352

Baskı Yılı: 2016

Bir önceki yazımız olan Sabrina Jeffries Son Çarem Pdf E-kitap indir başlıklı makalemizde Sabrina Jeffries Son Çarem, Sabrina Jeffries Son Çarem Pdf ve Sabrina Jeffries Son Çarem Pdf E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. zeynep dedi ki:

    Rica etsem gönderebilir misiniz lütfen

  2. Alis dedi ki:

    Gönderir misiniz?

Yorum Yaz


Yukarı Çık