E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.89 TL
EURO: 4.59 TL

Erika Mcgann – Kötü Ruhlar Defteri Pdf indir Kötü Ruhlar Serisi 1

6 ay önce
258 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Erika Mcgann – Kötü Ruhlar Defteri Pdf indir Kötü Ruhlar Serisi 1-Erika Mcgann – Kötü Ruhlar Defteri Pdf indir

Bu defter tam bir baş belası!

Grace ve dört en iyi arkadaşı Jenny, Rachel, Adie ve Una gerçek birer cadı olmayı çok isterler ama bu konuda pek de başarılı oldukları söylenemez. Bunun en büyük kanıtı da işe yaramaz büyülerle dolu defterleri.

Ancak, türlü başarısız denemelerinden sonra, bir gece sihirli güçlerle karşılaşırlar ve deftere yazdıkları her büyü korkutucu bir şekilde gerçekleşmeye başlar!

Kızlar, büyülerin birer birer gerçek olması karşısında çaresiz kalırlar. Daha da kötüsü, canlanan her büyü, onları listenin sonundaki en korkunç büyüye doğru bir adım daha yaklaştırmaktadır.

Grace ve arkadaşları, beceriksizce bulaştıkları bu belalı defteri durdurabilecekler mi? Yoksa sihirli güçlere engel olamayıp büyük bir felakete mi neden olacaklar?

Waverton Good Read
“En İyi İlk Roman”

“Kötü Ruhlar Defteri bana gençlik yıllarımın o baş döndürücü zamanlarını hatırlattı! Benden beş yıldız!”
-Marian Keyes, Senden Başka Yok’un yazarı-
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 240

Baskı Yılı: 2016

Bir önceki yazımız olan Erika Mcgann - İçi Geçmiş Büyüler PDF indir 2017 - Kötü Ruhlar Serisi 2 başlıklı makalemizde Erika Mcgann - İçi Geçmiş Büyüler, Erika Mcgann - İçi Geçmiş Büyüler ekitap indir ve Erika Mcgann - İçi Geçmiş Büyüler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Alen dedi ki:

    Gönderir misiniz?

Yorum Yaz


Yukarı Çık