E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Elizabeth Wurtzel Kaltak / Sıradışı Kadınlara Övgü Pdf indir

3 yıl önce
591 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Elizabeth Wurtzel Kaltak Sıradışı Kadınlara Övgü Pdf indir, Elizabeth Wurtzel Kaltak Sıradışı Kadınlara Övgü e-book indir, Elizabeth Wurtzel Kaltak Pdf indir, Kaltak Pdf oku, Kaltak Pdf indir

Prozac Toplumu’ndan tanıdığımız Elizabeth Wurtzel, bu kitabında gücünü cinselliğinden alan kadınları anlatıyor. Yani, ‘kaltaklık hali’ni. Bunu eleştirmek için değil, anlamak ve anlamlandırmak için yapıyor. Bir yandan da feminist kabulleri, anlayışları ve refleksleri gerçek hayattan örneklerle sorgulayarak… Hem de ne örnekler: Nicola Brown Simpson, Hillary Clinton, Margaux Hemingway, Sylvia Plath, Marilyn Monroe, Madonna, Courtney Love, Prenses Diana vb… Üstelik Wurtzel bunu kuru bir inceleme üslubuyla değil, daldan dala atlayarak, TV dizilerinden, şarkı sözlerinden, filmlerden, kitaplardan, caddelerden, parklardan yani hayatın içinden sesler eşliğinde, gayet keyifli bir (kız kıza!) sohbet havasında yapıyor.

Elizabeth Wurtzel - Kaltak

– İncil’deki Dalila Filistin’in Jackie Kennedy’si miydi?
– Hillary Clinton Beyaz Saray’da feminizmi temsil mi ediyor, dinamitliyor mu?
– Politikacıların halkla ilişkilerini yürüten yegane kişiler metresleri mi?
– En aklı başında kadınlar bile karşılarına bir erkek çıkınca kaçıklaşır mı?
Ve bunun gibi ahiret soruları eşliğinde kadınları, erkekleri, evlilik kurumunu, ‘kaltaklık durumunu’ ele alan bir dinamit kutusu.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. şehima dedi ki:

    gönderebilir misin?

Yorum Yaz


Yukarı Çık