E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Elif Batı Wibrew Gökten Üç Aşk Düştü Pdf indir

3 yıl önce
1.137 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Elif Batı Wibrew Gökten Üç Aşk Düştü Pdf indir, Elif Batı Wibrew Gökten Üç Aşk Düştü ebook indir, Elif Batı Wibrew Gökten Üç Aşk Düştü indir, Elif Batı Wibrew Gökten Üç Aşk Düştü kitap indir, Elif Batı Wibrew, Gökten Üç Aşk Düştü, Pdf indir

Manhattan Adası tam üç aşk sunmuştu Selin’e. Hepsinin ardından da üç kırgınlık…

Elif Bati Wibrew Gokten uc Ask Dustu

O yüzden yeni bir aşka hazır olamıyordu genç kadın. Dönüp dolaşıp eskilere takılıyordu aklı. Neden gittiklerine değil, giderken söyledikleri ya da söylemediklerine ve kendisinin soramadıklarına. Otuzuncu yaşını kutladığı gün, aldığı ani kararla, hayatını değiştirmeye karar verdi. Geçmişe dönemese de, geçmişteki sevgililerine dönmeye, zamanında alamadığı cevapları artık istemek üzere Japonya, Sri Lanka ve Gökçeada’ya doğru yola çıktı. Bu seyahatler onu bu eski yüzlere götürürken, geçmişin gizli düğümlerini de sürprizlerle ortaya çıkaracaktı.

Beni Yeniden Görmeye Cesaretin Varmi……

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. özlem dedi ki:

  gönderirmisiniz lütfen.teşekkürler

 2. habibe dedi ki:

  Gonderirmisinz

 3. zuleyha dedi ki:

  Gönderir misiniz lutfen

 4. şehima dedi ki:

  gönderebilir misin?

Yorum Yaz


Yukarı Çık