E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.84 TL
EURO: 4.54 TL

Edith Wharton – Ellerimi Bırak Hayallerime Dokun Pdf Ekitap indir

3 hafta önce
115 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Edith Wharton – Ellerimi Bırak Hayallerime Dokun Pdf Ekitap indir

Umutlarının bittiği yerde hayallerine sarıl!

Seni özlemek, üşümek gibi soğuk bir akşamüstü… Sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, öyle ihtiyacım var işte, yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya.

Seninle karşılaştıktan sonra artık sonsuza kadar yaşamak istemiyorum. Seninle bir gün yaşayayım, kelebek misali sadece bir günlük ömrüm olsun. Ya çok yanlış zamanda karşılaştık ya da hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik bilmiyorum. Bir şekilde rastlantıydık işte…

Aşk, gurur, endişe, şehvet, korku, mutluluk ve heyecanın karışımı bir hayatın hikayesi, Pulitzer ödüllü yazar Edith Wharton’un kaleminden sizleri bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Neşe Cehiz - Bakire Kızlar ve Ötekiler Pdf Ekitap indir başlıklı makalemizde Bakire Kızlar ve Ötekiler Pdf Ekitap indir, Neşe Cehiz - Bakire Kızlar ve Ötekiler ve Neşe Cehiz - Bakire Kızlar ve Ötekiler Pdf hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Bilge dedi ki:

    Tesekkurler.

  2. şeyma dedi ki:

    gönderebilir misin?

Yorum Yaz


Yukarı Çık