E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Deborah Hale Koruyucu Meleğim Pdf Ebook

3 yıl önce
1.970 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Deborah Hale Koruyucu Meleğim Pdf Ebook, Deborah Hale Koruyucu Meleğim Pdf, Deborah Hale Koruyucu Meleğim Pdf indir, Deborah Hale Koruyucu Meleğim Ebook indir, Deborah Hale Koruyucu Meleğim Ebook, Deborah Hale, Koruyucu Meleğim Pdf Ebook

Edmund Fizthugh, uzun yıllarını denizlerde geçirdikten sonra artık evine dönmüş ve kendini kitaplara ve hayır işlerine vermiştir.

Edmund Fizthugh, ailesinden geriye kalan yeğeni Crispin’i canından çok sevmektedir. Crispin uzun sürecek bir sefere çıktığında, nişanlısı Juliana’nın üvey kardeşi tarafından zorla evlendirilmek istendiğini öğrenir ve kızı koruması altına almak amacıyla onunla kâğıt üstünde evlenmenin en doğru seçenek olduğuna karar verir.

Deborah Hale Koruyucu Melegim

Ancak aşkın kapıyı ne zaman çalacağı hiç belli olmaz.

Juliana Ramsey, koruması altına girdiği kocasına hayranlık duymaktadır. Edmund’la kısa zamanda çok yakın arkadaş olurlar ve bir sürü şey paylaşırlar. Crispin’in dayısına karşı hissettiklerini kendine bir türlü açıklayamamaktadır.

Ancak kaderin onlara bir sürprizi olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Özden dedi ki:

  Gonderirmisiniz

 2. merve dedi ki:

  Banada gönderebilirmisiniz 🙂

 3. necla dedi ki:

  Slm banada gönderebilirseniz çook sevinirim:)

  1. Kitapci dedi ki:

   a.s tabiki sizede gönderdim

 4. Sedef dedi ki:

  Gönderir misiniz

 5. isa dedi ki:

  Gönderir misiniz acaba sevgili admin? 🙂

  1. Kitapci dedi ki:

   gönderildi iyi okumalar

 6. yaren dedi ki:

  Gönderirseniz sevinirim teşekkür ederim

 7. şehima dedi ki:

  GÖNDEREBİLİR MİSİNİZ?

 8. fatih dedi ki:

  Gonderebilirmisinz

 9. Sevgi dedi ki:

  Gönderirnisiniz

 10. Bilge dedi ki:

  Tesekkur ederim 🙂

Yorum Yaz


Yukarı Çık