E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Dean R. Koontz Kalbin Bana Ait E-book E-kitap indir

3 yıl önce
942 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Dean R. Koontz Kalbin Bana Ait E-book E-kitap indir, Dean R. Koontz Kalbin Bana Ait E-book indir, Dean R. Koontz Kalbin Bana Ait E-kitap indir, E-book , Kalbin Bana Ait E-kitap indir, Kalbin Bana Ait kitap indir

New York Times en çok satan kitaplar listesinin ustasından, insan ruhunun en karanlık korkularına ve bizi gerçek biz yapan, kelimelerle tarif edilemeyen gizemlere inen sürükleyici bir gerilim. Genç adam korkunç sözcüklerle başlayan bir savaşta, kendisini varlığıyla savaşırken bulur… Otuz dört yaşındaki genç girişimci Ryan Perry ülkenin en zengin adamlarından biridir ve bir erkeğin isteyeceği her şeye sahiptir.

Kalbin Bana Ait - Dean R. Koontz

Sörf yaparken kalbine korkunç bir ağrı saplanınca doktora gider ve tedavisi mümkün olmayan bir kalp hastalığı teşhisiyle kendini kalp nakli bekleyen hastalar arasında bulur. Neredeyse her şeyini kaybetmek üzeredir… Sağlığını, kız arkadaşı Samantha’yı ve hayatını. Hayatı altüst olan Ryan uygun kalbi beklerken, yanıtını bulamadığı garip olaylarla karşı karşıya kalır. Bu durumundan en yakınlarını sorumlu tutmaya başlarken, gerçeği bulma arayışı, hayal bile edemeyeceği şekillerde onu paramparça edecek karanlık bir yola sokacaktır.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Birsu dedi ki:

  Gönderir misiniz?Lütfen

 2. nil dedi ki:

  gönderir misin

 3. arzu dedi ki:

  Bunu da yenidən rica etsəm. .

 4. tolga dedi ki:

  teşekkürler gönderebilirmisiniz.

 5. arzu dedi ki:

  Merhaba. Göndərə bilirmisiniz lutfen

 6. gülşen dedi ki:

  gönderebilir misiniz ?

 7. özlem dedi ki:

  gönderirmisiniz lütfen.teşekkürler

 8. ismail yılmaz dedi ki:

  dean kootz kitapları çok güzel bu kitap bende yok gönderirseniz müteşekkir olurum. selamlar

 9. zeynep dedi ki:

  Teşekkürler. Gönderir misiniz?

 10. nila dedi ki:

  Bunu da gönderir misiniz? Teşekkürler

Yorum Yaz


Yukarı Çık