E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

David Hair Med Ceziri Beklerken Ruhlar Ağı E-book E-kitap

3 yıl önce
573 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

David Hair Med Ceziri Beklerken Ruhlar Ağı E-book E-kitap, David Hair Med Ceziri Beklerken Ruhlar Ağı E-book, David Hair Med Ceziri Beklerken Ruhlar Ağı, David Hair Med Ceziri Beklerken Ruhlar Ağı E-book E-kitap indir
Denizcanavarı köprüsü çoğu zaman denizin derinliklerinde uzanır. Fakat her 12 yılda bir deniz çekilir ve kapıları ardına kadar açık olan köprü açığa çıkar.

Büyücüler, bu yeni dünyaya hükmetmeye kararlıdır ve son iki Med Cezir’de, köprünün karşı yakasını fethetmek üzere ordularını sefere çıkarmışlardır.

David Hair Med Ceziri Beklerken

Şimdi, üçüncü Med Cezir’in zamanı neredeyse gelmişken, bu sefer Doğu’nun halkı savaşa hazır.

Med Cezir yaklaşırken dünyanın kaderini kimler belirleyecek?

Ruh bedeni terk ettiğinde ne olur? Cennet ya da Cehennem… Yeniden doğuş… Tanrı ile bütünleşmek…Unutmak… İnsanlığın inanışları bütün olasılıklar için birer tablo çizmiş. Ancak Ordo Costruolular olarak bizler şu öğretiyi benimsedik; ruh bedenden ayrıldığında bedensiz bir hayalet olarak bir müddet burada Urte’de kalır. Nihayet dağılıp başka bir yere göçer mi, bunu sadece tahmin edebiliriz. Fakat şunu biliyoruz; bir büyücü bu hayaletlerle konuşabilir ve bu ruhların algıladığı her şeye erişebilir. Topraklarda bu şekilde dolaşan milyonlarca ruh var. Onlarla konuşarak Urte’de olan biten her şeyden haberdar olmak teorik olarak mümkündür.
-Ordo Costruo Akademisi, Pontus-

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık