E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.67 TL

Çılgın Sevgili Barbara Cartland E-book E-kitap

2 yıl önce
983 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Çılgın Sevgili Barbara Cartland E-book E-kitap-Çılgın Sevgili Barbara Cartland E-book-Çılgın Sevgili Barbara Cartland E-kitap

Babam her yönden harika bir insandı, yalnız bir yanı dışında: beni meteliksiz bırakarak öldü. Hayatı süresince parasının tadını bol bol çıkarmıştı; beni de yanına alarak Avrupa’yı gezmiş, fakat en çok dünyanın en uygar ülkesi saydığı Fransa’da dolaşmıştı. Böylesine kaliteli şaraplar ve kadınlar üreten bir ülkenin sırtının yere gelmeyeceğini söyler dururdu.

Barbara Cartland - Gonul Atesi

Aradan çok geçmeden, babamın kızı olarak ben, Fransa’nın erkekleri tarafından beğenilmeye başladım. Daha henüz on dört yaşındayken bakış- ları üzerime çekmeye alışmış bulunuyordum. Bunda, güzelliğim kadar bir kadına baktığı zaman Fransız erkeğinin, güzel bir yüzden öte şeyler görebilmesinin de rolü vardı sanırım.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Sedef dedi ki:

  Gönderebilir misiniz

 2. YEŞİM dedi ki:

  gönderirmisiniz

 3. yasemin dedi ki:

  yollarmısınız

 4. yaren dedi ki:

  Gönderirmisiniz teşekkür ederim

 5. ayşe dedi ki:

  gönderirimisin

Yorum Yaz


Yukarı Çık