E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Chelsa M. Cameron En Sevdiğim Hatam 2015 E-kitap Pdf indir

2 yıl önce
1.351 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 3,00 out of 5)
Chelsa M. Cameron En Sevdiğim Hatam 2015 E-kitap Pdf indir-Chelsa M. Cameron En Sevdiğim Hatam 2015 E-kitap Pdf-Chelsa M. Cameron En Sevdiğim Hatam 2015 E-kitap
Chelsa M. Cameron En Sevdiğim Hatam
Tekrar burnumu çektim, Hunter da bana mendil uzattı.
“İşte bu kadar… Artık sen de biliyorsun. Bu sırrımı bir de Megan’a anlatmıştım. Yaşadığım yerdeki herkes biliyor elbette. Okulda bana orospu damgası vurdular ve öfkelenip kavga çıkarmaya başladığımda da artık kimse benimle konuşmak istemedi. Kendimle kimseyle çıkmayacağıma, asla erkek arkadaşım olmayacağına dair bir anlaşma yapmıştım. Yalnız kalacaktım çünkü güvenebileceğim tek kişi kendimdim. Herkes seni eninde sonunda hayal kırıklığına uğratır. Bütün bunlardan Tawny’ye asla söz etmemiş olsam da o benden yıllarca özür diledi. O da aynı olayın kurbanlarından biri olmasına rağmen sanırım hala özür diliyor. Annemle babam bizi o gece evde yalnız bıraktıkları için kendilerini o kadar suçlu hissettiler ki boşanmaya karar verdiler. Yani olanların tek sebebi bu değildi tabii ama yine de… O geceden sonra her şey mahvolmuştu. Şimdi neden tavuskuşu obsesyonum var biliyorsun artık. O gece Tawny küpelerden birini takıyordu, ben de diğerini. O küpeler hayatımızı kurtardı.”
Hunter bir an düşünüp söyleyecek doğru kelimeleri bulamaya çalıştı. “Keşke onu mümkün olduğunca yavaş ve acı verici bir şekilde öldürebilsem,” dedi.
“Ben de.” Bunu itiraf edemeyeceğim kadar fazla düşünmüştüm.
“Anlattığın için teşekkür ederim.”
“Şimdi neden böylesine dibi boyladığımı biliyorsun.”
“Dipte falan değilsin. Çoğu insanın hayal bile edemeyeceği bir şey atlatmışsın. Böyle bir şeyle nasıl başa çıktığından utanma.”
“Psikoloğuma göre bununla başa çıkma yollarım biraz fazlaymış.”
“Boşversene. Eğer arada bir insanlara vurup bir şeyler kırmak sana yardımcı oluyorsa seve seve kum torban olurum, hatta çatıdan aşağıya atman için bir şeyler de alırız sana. Anlaştık mı?”

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. seval dedi ki:

  gönderirmisin

 2. Selen dedi ki:

  Gönderir misiniz lütfen

 3. Zehra dedi ki:

  Bana da gönderir misiniz

   1. Zehra dedi ki:

    Çok teşekkür ederim emeginize sağlık

 4. sedef dedi ki:

  Bana da gönderirmisiniz ?

 5. Aymit dedi ki:

  Gonderirmisiniz

 6. eda dedi ki:

  teşekkürler

 7. zekiye dedi ki:

  gönderirmisiniz?

 8. ilknur dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 9. tuana dedi ki:

  Bunu da rica edebilir miyim?

  1. Kitapci dedi ki:

   tabiki iyi okumalar

 10. eda dedi ki:

  gönderir misiniz?

 11. ipek dedi ki:

  atarmısınız

 12. Arzu dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 13. büsra dedi ki:

  Gönderirmisiniz

 14. Betül dedi ki:

  Gönderirmisiniz

 15. Eda dedi ki:

  Gönderebilir misiniz?

 16. Hicran yıldız dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 17. didar dedi ki:

  gönderir misiniz?

Yorum Yaz


Yukarı Çık