E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.77 TL
EURO: 4.61 TL

Charles Tritten Heidi Büyüyor Yeni Kitap

1 yıl önce
477 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)
Charles Tritten Heidi Büyüyor Yeni Kitap
Reklam

Arkadya Yayınları’ndan Türkiye’de bir ilk!

heidi-buyuyor-charles-tritten

Çocukluğumuzdan bu yana severek takip ettiğimiz karakterler, yetişkinler için genişletilmiş versiyonlarıyla büyüklere masallar dizisinde sizlerle.
İzledikçe içimizi acıtan Alp Dağları’nın tatlı kızı Heidi de bizimle birlikte büyüdü. Bize dostluğu, cömertliği ve sevgiyi öğreten bu tatlı kızın yarım kalan hikayesi bu sayfalarda gizli…

Heidi’nin kimi zaman yürek burkan kimi zaman gülümseten sıcacık hikâyesi, bu kez yetişkinler için roman tadında evlerinize, kitaplıklarınıza konuk oluyor.

Bir önceki yazımız olan J. R. Ward - Sonsuz Sevgili Kara Hançer Kardeşliği 2 Yeni Kitap başlıklı makalemizde J. R. Ward - Sonsuz Sevgili Kara Hançer Kardeşliği 2, J. R. Ward - Sonsuz Sevgili Kara Hançer Kardeşliği 2 Yeni ve J. R. Ward - Sonsuz Sevgili Kara Hançer Kardeşliği 2 Yeni Kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. ilknur dedi ki:

    alabilirmiyim

    1. Kitapci dedi ki:

      üzgünüm pdf değildir 🙁

Yorum Yaz


Yukarı Çık