E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.67 TL
EURO: 4.33 TL

Charles Belfoure – Paris Mimarı eBook Download PDF e-Kitap indir

1 yıl önce
520 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Charles Belfoure – Paris Mimarı ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Charles Belfoure – Paris Mimarı PDF ePub eKitap indir

Charles Belfoure - Paris Mimari

Doğru olanı yapmak için neleri feda edebilirsiniz?
1942’de Paris’te, yetenekli mimar Lucien Bernard ucunda ölüm riski olan bir teklifi kabul etti. Tek yapması gereken zengin bir Yahudi’nin saklanabileceği gizli bir yer inşa etmekti; en iddialı Alman subayın bile bulamayacağı kadar kusursuz bir saklanma yeri. Ve yeterince zekice davranırsa her türlü beladan uzak durabilirdi. Lucien’in paraya umutsuzca ihtiyacı vardı ve çok sevdiği şehri işgal eden Nazi askerlerine gizliden gizliye meydan okumak karşı koyamayacağı bir fırsattı.

Tasarladığı saklanma yerlerinden biri işe yaramaz hâle geldiğinde Lucien kendisini amansız bir mücadelenin içinde buldu, çünkü bir Yahudi’yi saklamak onun için artık son derece kişisel bir sorundu. Paris Mimarı, birbirimize neler borçlu olduğumuzu ve doğru olanı yapmak için ne kadar ileri gidebileceğimizi acımasızca sorgulatıyor. Bir mimar tarafından yazılan bu hikâye, her sayfada daha da gerçeklik kazanıyor ve saklanan her bir kişiyle, kurtarılan her bir hayatla daha da elinizden bırakamayacağınız bir hâl alıyor.

“Cesaretin, beklenmedik bir kahramanlığın ve sanatın iç içe geçtiği tüyler ürpertici bir roman. Elinizden bırakamayacaksınız!”
-Publishers Weekly.-

“Sade anlatımı, hareketli tarzı ve güçlü karakterleriyle geleceğin Ken Follett’i.”
– Booklist –

“Tercihler ve fedakârlıklar üzerine heyecan verici bir hikâye. Kesinlikle okunmalı!”
– Bookshelf –

“Schindler’in Listesi kadar gerilimli.”
– Julie Kramer, Shunning Sarah ve Stalking Susan kitaplarının yazarı –

“Paris Mimarı, Alman işgalindeki acımasız ve karanlık Fransa sokaklarını gözler önüne seren heyecan verici ve sürükleyici bir roman.”
– Kristina McMorris –

“Kesinlikle okumaya değer bir hikâye. Neyin daha önemli olduğunu sorgulayan, okuru aynı durumda kalsa ne yapacağını düşünmeye iten bir kitap.”
– Nancy Nevin Nelson –
(Tanıtım Bülteni)

Orijinal Adı: The Paris Architect
Yazar: Charles Belfoure
Çevirmen: Öznur Özkaya
Sayfa Sayısı: 368
Yayın Tarihi: Nisan 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Yabancı
ISBN: 9786055016326
Tür: Tarihsel Kurgu, Kurmaca, Savaş> İkinci Dünya Savaşı, İkinci Dünya Savaşı> Holokost, Tarihsel, Kültürel> Fransa, Savaş, Yetişkin Kurgu, Yetişkin, Mimarlık

Kategoriler;
Edebiyat / Tarihi Kurgu

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Tuba dedi ki:

    Gönderir misiniz?

  2. kitapkurdu dedi ki:

    gönderir misiniz?

Yorum Yaz


Yukarı Çık