E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Carolyn Brown – Çılgın Düğün E-kitap İndir

2 yıl önce
871 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Carolyn Brown – Çılgın Düğün E-kitap İndir-Carolyn Brown – Çılgın Düğün E-kitap-Carolyn Brown – Çılgın Düğün E-kitap

Carolyn Brown - Çılgın Düğün E-kitap İndir

Ace, kendilerine farklı hayatlar seçen kardeşlerinin aksine sadece kendisi için yaşamaz; dedesine bakmak için onunla birlikte kalır. Yaşlılık günlerinde hem dedesiyle hem de dedesinin çiftliğiyle ilgilenir. Onun bu sadakatini kendince ödüllendirmek isteyen dedesi, vasiyetinde, çiftliği Acee miras olarak bırakır. Ancak bir şartı vardır. Acein iki yıl içinde evlenmesi ve en az bir yıl evli kalması. Çiftliğin ona miras kalmasını bir türlü kabullenemeyen ağabeyi, kadınlara bağlı kalmak konusunda sıkıntı çeken Acein evlenemeyeceğine emindir. Mirası onun elinden alacağı günü iple çekerken, bir kadın Acee yardım etmeyi teklif eder.
Kasabanın en şirin kafesinin sahibi olan Jasmine, yakın arkadaşı Acele evlenecek ve çok sevdiği çiftliği kurtarmasına yardım edecektir. Bu anlaşmalı evliliklerini daha eğlenceli hale getirmek için Las Vegasta evlenmeye karar verirler. Etraflarında başka kimsenin olmadığı sakin ama bir yandan da eğlenceli bir nikahla evlenmeyi planlarken, kendilerini çılgın bir düğünün ortasında bulurlar. Büyük kural onlar için işlememiştir. Bu kez Vegasta olan, Vegasta kalmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. fatma dedi ki:

  gönderir misiniz?

 2. SEHER dedi ki:

  gönderir misiniz ?

  : )

 3. Nili dedi ki:

  Gönderirmisin

 4. TUĞBA dedi ki:

  GÖNDEREBİLİR MİSİNİZ

 5. zeliha dedi ki:

  buda güzele benziyor.gönderirseniz sevinirim.

 6. yaren dedi ki:

  Gönderirseniz sevinirim teşekkür ederim

  1. Kitapci dedi ki:

   rica ederim ii okumalar

 7. melike dedi ki:

  Gönderebilir misiniz? 🙂

 8. şila dedi ki:

  Gönderir misiniz lütfen…
  şimdiden teşekkür ederim.

  1. Kitapci dedi ki:

   rica ederim gönderildi.

 9. zeynep dedi ki:

  gönderir misiniz?

 10. Ebru dedi ki:

  gönderebilir misiniz lütfen…

  1. Kitapci dedi ki:

   e-mail Adresinize Gönderildi.

Yorum Yaz


Yukarı Çık