E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.67 TL

Bir Kıvılcım Yeter Bella Andre E-book Pdf indir Şifresiz

2 yıl önce
979 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Bir Kıvılcım Yeter Bella Andre E-book Pdf indir Şifresiz, Bir Kıvılcım Yeter Bella Andre E-book Pdf indir, Bir Kıvılcım Yeter Bella Andre E-book Pdf, Bir Kıvılcım Yeter Bella Andre E-book indir Şifresiz,

Hikâyenin nasıl bittiğini anlatmadın?”
“Bitmiyor çünkü.”

Sullivan ailesinin cesur ve yakışıklı üyesi Gabe başarılı bir itfaiyecidir; Megan ise yıllar önce pilot eşini iş kazasında kaybetmiş, kızıyla birlikte yaşam mücadelesi veren genç ve güzel bir kadın. Bir gün, bilinmeyen bir nedenle dairesinde yangın çıkar ve onları kurtarmaya gelen kişi itfaiyeci Gabe olur.

Bir Kivilcim Yeter Bella Andre

Yolları büyük bir felaketle kesişen ve birbirlerini tanıdıkça yakınlaşmaya başlayan bu iki insanın, duygularını dizginlemeleri için geçerli nedenleri vardır. Gabe önceki ilişkisinde yaşadığı sorunlar nedeniyle âşık olmaktan kaçınır. Megan ise tehlikeli mesleği olan bir başka adamı daha sevip kaybetme riskini göze alma cesaretini gösteremez.

Kaçınılmaz ikilemlerle nasıl baş edeceklerini bilemeyen âşıkların önünde iki yol vardır: Tutku kıvılcımlarına teslim olmamak için bu ilişkiden kaçmakla, her türlü riski göze alarak ateşe atılmak arasında bir tercih yapmak zorundadırlar.

“Bu kitap, aşkın zaman ve mekân tanımadan beklenmedik bir anda hayatınıza misafir olabileceğine güzel bir kanıt.”
-Cosmopolitan-

“Bella Andre’nin kaleminden çıkan her roman gibi aşkın ve romantizmin hayat verdiği sımsıcak bir hikâyeyle daha tanışmaya hazır olun.”
-Romantic Times-

“Sullivan kardeşlerin aşkla tanışan her üyesi gibi Gabe Sullivan da dur durak bilmeden duygularının peşinden gitmeye kararlı.”
-Amazon-

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Epub dedi ki:

  Gönderir misiniz

 2. Nili dedi ki:

  Gönderirmisiniz

 3. Zeynep dedi ki:

  Gönderir misiniz ?

 4. Özden dedi ki:

  Gonderirmisiniz

 5. Dilek dedi ki:

  Gönderebilirmisiniz

 6. ferhan dedi ki:

  Gonderirmisin

 7. yaren dedi ki:

  Gönderirmisiniz teşekkür ederim

 8. SEDA dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 9. elifersan dedi ki:

  Gonderirmisin acaba

 10. Hicran yıldız dedi ki:

  Gönderir misiniz?

   1. Merve dedi ki:

    Gönderir misiniz

    1. Kitapci dedi ki:

     gönderildi hanımefendi 🙂

Yorum Yaz


Yukarı Çık