E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Betül Şükür Kimdir ?

2 yıl önce
782 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)
Betül Şükür Kimdir ?
Reklam

Betül Şükür Kimdir ?-Betül Şükür Kim-Betül Şükür

Betül Şükür

İlkbaharın ılık bir sabahında dünyaya geldi. Çocukluğundan beri en büyük hayali bir gün mikrofon tutabilmekti. İlk şiirini henüz beş yaşındayken yazdı. Ortaokul yıllarında çeşitli dergi çalışmalarında bulunup röportajlar yapan ve sürekli şiir dinletileri düzenleyen Betül Şükür, hayallerine adım atmak için radyo programı yapmaya başladı. Yerel ve karasal radyolarda “Şiirin Kızı” başlığı altında programlar yaptı, şiirler okudu. Bu esnada ve hayatının her anında yazmaktan hiç kopmadı. Bir eli hep kalemdeydi. Metin ve reklam yazarlığı da yapmakta olan Betül Şükür için yazmak, su içmek kadar aziz.

“Zaten bana göre yazmak normal insanların tercihi değildi. Bir ağrısı olanların tercihiydi.”  Diyen Şükür’ün Yılmaz Odabaşı’na ithaf ettiği ve bir yaranın bir ömrü nasıl kanattığını anlatan ilk kitabı Limon Çiçeği (roman),Şubat 2015’te çıktı.

Eğitimine de hala devam eden yazar, son nefesine kadar edebiyat için çalışacağını ve yazmayı hiçbir zaman bırakmayacağını öne sürüyor.

Bir önceki yazımız olan Rick Riordan kimdir? başlıklı makalemizde Rick Riordan, Rick Riordan eserleri ve Rick Riordan kim hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık