E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.67 TL

Becca Fitzpatrick Hush Hush Serisi indir

2 yıl önce
1.568 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Oy, Ortalama: 4,67 out of 5)
Becca Fitzpatrick Hush Hush Serisi indir
Reklam

hush-hush-serisi
New York Times bestseller listelerini altüst eden hush, hush serisinin tüm kitapları şimdi sert kapaklı, özel kutusunda!

Kutsal bir yemin
Kovulmuş bir melek
Yasak bir aşk…

Bu özel setle düşmüş meleklerin dünyasına ve Nora ile Patch’in sayfalar geçtikçe büyüyen, tutku dolu aşkına davetlisiniz. Kovulmuş bir melek ve ölümlü bir genç kızın birbirine duydukları aşka ve onları ayırmaya çalışan güçlere karşı verdikleri mücadeleye şimdi içinde Fısıltı, Çığlık, Sessizlik ve Final’i bulunduran bu setle şahit olacaksınız. Hush, hush serisi paranormal kitapların sadık hayranlarına ve heyecan dolu yeni bir seri arayan okurlara verilebilecek kusursuz bir hediye.

“Okuyucuyu sarsan, tüyler ürpertici bir roman… Nora’nın kötü çocuk Patch’le fırtınalı aşkı okurları kendilerinden geçirecek.”
Publishers Weekly

“Vampirlerden ve kurt adamlardan sıkılan gerilim ve aşk romanı hayranları hush, hush serisini hemen benimseyecek.”
Booklist

“Sıradışı bir aşk hikâyesi. Okurlar seriyi baştan sona yürekleri ağızlarında okuyacak.”
Falcata Times

Becca Fitzpatrick – Fısıltı

Becca Fitzpatrick Fisilti

Kovulmuş bir meleğe âşık olmak…

“Bütün sınıf arkadaşlarımın isimlerini biliyordum… Biri hariç. Yeni öğrenci… Arkamdaki sırada, serinkanlı siyah gözleri karşıya sabitlenmiş bir hâlde kaykılmış oturuyordu…

Siyah gözleri beni âdeta delip geçiyordu. Dudaklarının kenarları yukarı doğru kıvrıldı. Kalbim bir an tekler gibi oldu ve o bir anlık duraksamada, kasvetli bir karanlık duygusunun bir gölge gibi üzerime örtüldüğünü hissettim. Bu duygunun kaybolması sadece bir an sürdü, ama ben hâlâ ona bakıyordum. Gülümsemesi dostça değildi, bela kelimesini heceleyen bir gülümsemeydi. Ve vaat doluydu.”

Becca Fitzpatrick – Çığlık

Becca Fitzpatrick Ciglik

Nora Grey’in hayatı mükemmellikten hâlâ çok uzaktadır. Hayatına kastedilmiş olması hoş bir deneyim olmasa da en azından bu durumun içinden bir koruyucu melek sahibi olarak çıkmıştır. Gizemli, çekici ve muhteşem bir koruyucu melek. Ama Nora’nın hayatındaki yerine rağmen, Patch’in hareketleri kesinlikle meleksi değildir. Hatta her zamankinden daha anlaşılmaz görünmektedir;
tabii bu mümkünse.

Hayatındaki gerçeklerin ne olduğunu umutsuzca öğrenmek isteyen Nora, cevaplara ulaşabilmek için kendisini giderek tehlikeli hale gelen durumların içerisine sokar. Ama belki de bazı şeyler olduğu gibi bırakılmalıdır, zira gerçek, güven duyduğu her şeyi ve herkesi yok edebilir.

Becca Fitzpatrick – Sessizlik

Becca Fitzpatrick Sessizlik

iyah ve parlak Audi, mezarlığa yukarıdan bakan park alanında yavaşlayarak durdu ancak arabadaki üç adamdan hiçbirinin bir ölüye saygılarını sunmak gibi bir niyeti yoktu, Saat geceyarısını çoktan geçmişti ve mezarlık resmî olarak kapalıydı. Yaza özgü tuhaf bir sis, ayaklanmış bir dizi hayalet misali cılız ve kasvetli bir şekilde mezarlığın üstünde asılı duruyordu. Yükselmekte olan yeni ay bile ağırlaşmış bir göz kapağını andırıyordu. Daha yolun üstündeki tozlar yere inmeden sürücü dışarı atladı ve çevik hareketlerle arabanın arka kapılarını açtı.

Becca Fitzpatrick – Final

Becca Fitzpatrick Final

Nora ve Patch tüm sorunların geride kaldığını düşünmektedir ve genç kız, kovulmuş meleğe karşı hissettiği sevgiden her zamankinden daha emindir. Kovulmuş melek olsun ya da olmasın hayatının aşkı odur. Kökenleri ve kaderleri, birbirlerine düşman olmalarını gerektirse de Nora, Patch’e sırtını dönmeyecektir fakat ikisi de son bir tehlikeyle yüzleşmek için güçlerini toplamalıdır. Hank ölmüştür ve istemeden de olsa Nefilim ırkının lideri olan Nora onun başlattığı işi bitirmek zorundadır. Bu da kovulmuş melekleri, yani Patch’i yok etmesi gerekeceği anlamına gelmektedir. Böyle bir şeyin olmasına asla izin vermeyeceğinden, Patch’le birlikte bir plan yapar. Amaçları savaşı daha başlamadan bitirmektir.

Bir önceki yazımız olan Sylvia Day Crossfire Serisi İndir başlıklı makalemizde e-kitap indir, seri indir ve seri kitaplar hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Arzu dedi ki:

  Merhaba, seriyi gonderir misiniz? Iyi akşamlar

 2. Melis dedi ki:

  Link alabilir miyim?

 3. Nisa dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 4. Melis dedi ki:

  Gonderir misiniz? Tesekkurler😊

 5. pinar dedi ki:

  Gonderebilirmisiniz simdiden teşekkürler

 6. lili dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 7. Sado dedi ki:

  Gönderir misin teşekkürler

 8. AHU dedi ki:

  gönderir misiniz

 9. --- dedi ki:

  Banada lütfen

 10. mislina dedi ki:

  gönderir misiniz

 11. Hicran yıldız dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 12. Ahmet Kandemir dedi ki:

  Bekliyorum, teşekkürler.

 13. yeşim dedi ki:

  bana da gönderir misiniz rica etsem

 14. mehtap dedi ki:

  gönderirmisiniz

 15. Merve kılıç dedi ki:

  Gönderebilir misiniz ?

 16. Büsra dedi ki:

  Gönderir misiniz

 17. aslı dedi ki:

  Gönderir misiniz

 18. afife dedi ki:

  Gönderebilir misiniz? ?

 19. nihal dedi ki:

  Emekleriniz için teşekkürler..

 20. zeynep dedi ki:

  gönderir misiniz

 21. Arzu dedi ki:

  Gonderir misin

 22. ferhan dedi ki:

  Gonderirmisin

 23. Buket dedi ki:

  Gönderirmisiniz

 24. Betül dedi ki:

  Gönderirmisniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık