E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Bay Mucize Debbie Macomber Yeni Kitap

12 ay önce
551 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)
Bay Mucize Debbie Macomber Yeni Kitap
Reklam

Bay Mucize

Debbie Macomber’dan masal tadında bir roman daha…

Kılavuzmelek Harry, yirmidört yaşındaki Addie’ye yardımcı olma göreviyle dünyaya gönderildiğinde, buranın ne kadar karışık bir yer olduğundan ve duygularla mücadele etmenin zorluğundan habersizdi…

Addie ise yaşadığı hayal kırıklıklarının ardından ailesinin evine dönmek zorunda kaldığında, çocukluk aşkı Erich ile yeniden karşılaşacağını bilmiyordu. Geçmişinde onun kalbinde yaralar açan Erich’in değişimi karşısında kayıtsızlığını koruyabilecekmiydi?

Okuyucu Yorumu :

Yazar, okurlarına bu seferde harika ötesi bir masalsı aşk içerikli Bay Mucize romanıyla merhaba demiş. Bu romanda masalsı kitapların unsurlarından daha çok yararlanmış yazarımız. Yani romanı bitirene kadar kendimi masal aleminde hissettim desem yeridir. Kitapta kılavuz melek Harry, yirmi dört yaşındaki Addie’ye yardımcı olma göreviyle dünyaya gönderilmiş olan bir melektir. Mesleği de öğretmenliktir. Bakalım bu kılavuz olan melek, Addie ve Erich’in arasındaki anlaşmazlığı yıkabilmiş mi? Ayrıca Erich, Addie karakterinin çocukluk aşkıydı. Addie bir gün Erich ile tekrardan karşılaşacağını bilememişti ama hayat onları bir kez daha karşılaştırdı… Bu iki karakterin ne yaşadıklarını merak ediyorsanız bu kitabı okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şans Kurabiyem Sinem Çelebioğlu Yeni Kitap başlıklı makalemizde Şans Kurabiyem, Şans Kurabiyem konusu ve Şans Kurabiyem Sinem Çelebioğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık