E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Ayfer Kafkas Esrarname 1: Yasak Ilmin Kitabı Ebook Ekitap

3 yıl önce
1.252 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Ayfer Kafkas Esrarname 1: Yasak Ilmin Kitabı Ebook Ekitap, Ayfer Kafkas Esrarname 1: Yasak Ilmin Kitabı Ebook Ekitap indir, Esrarname 1, Yasak Ilmin Kitabı Ebook, Yasak Ilmin Kitabı Ekitap

Bildiklerin, gördüklerinden ibaret ama her şeyi görüyor musun? İşte sana görmediklerini vaat ediyorum, iyice düşün, istiyor musun…

İranlı büyücü Tir-i Danende tarafından, yüzyıllar önce kaleme alınmış bir kitaptır Esrarname. İçindeki çeşitli büyü ve tılsımlarla sahibine sonsuz imkânlar sunan, ölümsüzlüğün kapısını aralayan, alabildiğine gizemli ve bir o kadar da tehlikeli bir kitap…

Esrarname’nin beraberinde getireceği karanlığın farkına varan âlimler, eseri ortadan kaldırmak için ne kadar emek sarf etseler de başaramaz, sadece ikiye iki bölebilirler.

Ayfer Kafkas Esrarname 1 Yasak Ilmin kitabi

18. yüzyıl Osmanlısına, Germiyan topraklarına kadar ulaşır Esrarname’nin parçaları. Kitabın bir yarısı Nagehan’dadır. Nagehan, Esrarname vasıtasıyla edindiği insanüstü güçleri iyilik adına kullanır, geceleri Esved ismiyle, kara kıyafetleriyle sokaklarda, halkın güvenliği için hırsızın haydudun peşine düşer. Esrarname’nin diğer yarısı ise Muntazar adlı bir büyücüdedir. Nagehan elindekini ne kadar insanlığın iyiliği için kullanmak istiyorsa; Muntazar da tam aksi yönde kara büyülerle uğraşmakta, ölümsüzlüğe ve sonsuz zenginliğe ulaşabilmek amacıyla kötü emellerine alet etmektedir kitabı.

Esved ve Muntazar arasındaki çarpışma günbegün yaklaştıkça, Tir-i Danende zamanından bu yana kitabın peşinde olan kötücül cin Asfar, Esrarname’nin iki yarısını da ele geçirebilmek için hem Nagehan’a hem Muntazar’a türlü oyunlar oynamaktan geri durmayacaktır.

İnce detaylarla bezeli tarihî dokusu, türlü gizem ve aksiyonla dolu kurgusuyla Esrarname, fantastik tarihî kurgu türünün hakkını başarıyla veriyor.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. peri dedi ki:

  gönderir misiniz

   1. peri dedi ki:

    bu kitabın ikincisi var mı? Esrarname 2 ?

 2. Ayşe dedi ki:

  verhabalar hocam kolay gelsin bu kitabın linkini bana yolarmısınız saygılar iyi çalışmalar
  ve sizi böyle faydalı bir site yaptıgınız için kutlar tebrik ederim iyi aksamlar

  1. Kitapci dedi ki:

   Kız ismi yazarak size kısa sürede kitap gönderilceğine inanıyorsanız yanılıyorsunuz biz cinsiyet seçmeden kitapları gönderiyoruz eğer böyle bir düşünceniz var ise bu yöntemlerle çözüme ulaşamazsınız.

 3. beyaz dedi ki:

  gönderirmisinz?

 4. kadir dedi ki:

  merhabalar hocam kolay gelsin bu kitabın linkini bana yolarmısınız saygılar iyi çalışmalar

  ve sizi böyle faydalı bir site yaptıgınız için kutlar tebrik ederim iyi aksamlar

  1. Kitapci dedi ki:

   gönderildi. tşkler dileklerin için

Yorum Yaz


Yukarı Çık