E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Athena’nın İşareti Rick Riordan E-Book E-Kitap

1 yıl önce
27.824 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Athena’nın İşareti Rick Riordan E-Book indir, Athena’nın İşareti E-Kitap indir, Athena’nın İşareti Rick Riordan E-Kitap, Athena’nın İşareti kitap indir, Athena’nın İşareti ebook

ANNABETH dehşet içinde. Hera sağ olsun, altı aylık ayrılıktan sonra tam Percy’yle yeniden bir araya geleceklerken Jüpiter Kampı onlarla savaşa hazırlanıyor. Annabeth ve dostlarının gemisi 2. Argo, ateş püskürten gemi başı Festus ile birlikte ne yazık ki hiç de barışçıl bir görünüme sahip değil; bu yüzden Romalıları fazla suçlamamak gerek. Annabeth, PIPER ve LEO ile birlikte, bir Romalı olan arkadaşları JASON’ın güvertede durup Romalılara barış sinyalleri vermesini umuyor.

Ancak bu, endişelerinden sadece biri. Cebinde annesinin, her hatırladığında sinirlerini bozan hediyesini taşıyor: Athena’nın İşareti. Yedi melezi Ölümün Kapıları’na götürecek kehanetin yükü zaten omuzlarında gittikçe ağırlaşmakta. Bir de bunun üstüne Athena ondan neden bu kadar tehlikeli bir görev bekliyor ki?

Ancak Annabeth’in en büyük korkusu, PERCY’nin değişmiş olması. Ya Percy artık bir Romalı olduysa? Ya eski arkadaşlarını, Melez Kampı’nı unuttuysa ve artık onlara ihtiyaç duymuyorsa? Savaşın ve bilgeliğin tanrıçasının kızı Annabeth, doğuştan bir lider olduğunu biliyor. Ama yanında Yosun Kafa olmadan hiçbir yere adım atmak istemiyor.

Kayıp Kahraman ve Neptün’ün Oğlu ile başlayıp devam eden Olimpos Kahramanları serisinde büyük kehanete giden üçüncü adım. Dört farklı melezin bakış açısıyla yazılmış olan Athena’nın İşareti, kadim topraklara, Roma’ya kadar uzanan efsanevi bir macera. Çok önemli buluşlar, insanı dehşete düşürecek fedakârlıklar ve akla hayale gelmeyecek korkular kehanetteki yedi melezi bekliyor.

Buyurun 2. Argo’nun güvertesine, eğer cesaretiniz varsa…

Kitabı İndirmek İçin Konuya Yorum Yaparak Mail Adresinizi Yazın Mail Hesabınıza Gönderelim.

Ön Okuması

Annabeth, her şeye hazırlıklı olduğunu sanıyordu, patlayan heykeli görene dek. Argo II’nin güvertesi boyunca yürüyüp mancınıkları tekrar tekrar kontrol edip kilitli olup olmadıklarına baktı. Gemi direğinde beyaz bayrağın sallandığından emin oldu. Diğer tayfalarla planı yeniden gözden geçirdi. Yedek planı da. Yedek planın yedek planını da. En önemlisi, kafayı savaşla bozmuş gözetmenleri Gleeson Hedge’i kenara çekti ve ona kamarasında dinlenip dövüş sporları şampiyonaları videolarını seyretmesini tavsiye etti. İhtiyaçları olan son şey, onlara düşman gözüyle bakan Roma kampına bir Yunan gemisiyle inerken, üzerinde eşofmanlarıyla, orta yaşlı bir satirin elinde sopasını sallayıp “GEBERİN!” diye bağırmasıydı.

Her şey olması gerektiği gibi görünüyordu, hatta gemi havalandığı andan beri hissettiği o gizemli ürperti bile yok olmuştu, şimdilik. Savaş gemisi bulutların arasından aşağı süzülmüştü bile ama Annabeth kafasındaki tereddütlerden kurtulamıyordu. Ya bu çok kötü bir fikirse? Ya Romalılar panikler de onları görür görmez saldırırlarsa? Argo II’de kesinlikle dostane bir hava yoktu. Altmış metre uzunluğunda, bronz gövdeli, direkbaşı ağzından alevler çıkan metal bir ejderha kafası olan ve betonu delip geçebilecek kuvvette sayısız arbaletle donatılmış bir savaş gemisiydi bu. Eh, komşularla tanışmaya giderken binilecek en uygun araç değildi yani sonuçta. Annabeth, Romalıların gelişlerinden önce haberleri olmasını istemişti. Leo’dan o özel icatlarından birini yapmasını rica etmişti: Roma kampındakileri önceden uyaracak, holografik bir el yazması. Leo, geminin alt gövdesine devasa boyutlarda bir “NABER?!” yazıp yanına gülen surat koymak istemişti ama Annabeth bu fikre karşı çıkmıştı. Romalıların espri anlayışlarından emin değildi.

Artık geri dönmek için çok geçti, bulutlar gövdenin etrafında yok oluyor, aşağıdaki Oakland Tepelerinin sarı-yeşil yüzeyi ortaya çıkıyordu. Kafasında hızlı hızlı hesap yapmaya başlarken, Annabeth bronz kalkanlardan birini kaptı. Üç tayfa arkadaşı yerlerine geçti. Leo, kıç güvertesinde deliler gibi koşturuyor, göstergeleri kontrol ediyordu. Pek çok dümenci için standart bir gemi dümeni ya da kaptan yelpazesi yeterli olurdu. Leo bunun yerine bir klavye, bir monitor, bir jetin kontrol panelleri, bir elektronik müzik ritm düzenleyici ve harekete duyarlı Nintendo Wii kumandaları yerleştirmişti. Gaza basarak gemiyi harekete ettirebiliyor, şarkı ritmleriyle oynayarak ateş edebiliyor ya da Wii kumandalarını hızla sallayarak yelkenleri açabiliyordu. Leo, bir meleze göre bile aşırı DEHB’den muzdaripti.

Ana direğin ilerisinde, Piper bir aşağı bir yukarı yürüyerek söyleyeceklerini tekrar ediyordu. “Silahlarınızı indirin,” diye mırıldanıyordu, “Sadece konuşmak istiyoruz.” Büyükonuş yeteneği o kadar güçlüydü ki, sözcükleri Annabeth’e tesir ediyor, Annabeth’in hançerini yere atıp oturup muhabbet edesi geliyordu. Bir Afrodit çocuğu olmasına ragmen Piper güzelliğini olabildiğince saklamaya çalışıyordu. Bugün üzerinde yırtık kot pantolon, yıpranmış spor ayakkabılar ve üzerinde Hello Kitty deseni olan beyaz bir askılı bluz vardı. Bu belki bir tür şakaydı, Annabeth, Piper’ı bir türlü anlayamıyordu. Piper karışık kesim saçlarını örüp sağ tarafından sarkıtmış, araya bir de kartal tüyü sıkıştırmıştı.

Ve bir de Piper’ın erkek arkadaşı vardı, Jason. Pruvada, bir arbalet platformunun üzerinde, Romalıların onu rahatça görebileceği bir noktada duruyordu. Kılıcını tutan parmaklarının kemikleri beyazlamıştı. Bunun dışında, kendini bir hedef haline getirmiş, sakin bir çocuktu. Kot pantolonuyla turuncu Melez Kampı tişörtünün üzerine bir toga ve eski görevi yargıçlığın simgesi olan mavi cüppeyi geçirmişti. Rüzgarda savrulan sarı saçları ve buz mavisi gözleriyle dehşet yakışıklı ve kendine hakim görünüyordu, tıpkı bir Jüpiter çocuğunun olması gerektiği gibi. Jason, Jüpiter Kampı’nda büyümüştü, bu yüzden onun tanıdık yüzünü gören Romalılar gemiyi havaya uçurmadan önce bir kere daha düşünürler, diye umuyordu Annabeth.

Annabeth bunu saklamaya çalışıyordu ama bu çocuğa pek de güvenmiyordu. Jason’ın tavırları fazla mükemmeldi, her zaman kuralllara uyuyor, her zaman en onurlu olan şeyi yapıyordu. Annabeth’in aklının bir köşesinde hep “Ya bu bir oyunsa ve Jason bize ihanet ederse?” sorusu vardı. Ya biz Jüpiter Kampı’na ineriz de bu çocuk da “Hey Romalılar! Şu muhteşem gemiyle sizlere getirdiğim mahkumlara bakın!” derse? Annabeth, Jason’ın bunu yapacağını düşünmüyordu. Ama yine de ona baktığı zaman ağzında beliren kötü tadın sebebini çıkaramıyordu. Jason, Hera’nın, iki kamp arasındaki zorunlu değişim programının bir parçasıydı. Hera, hiçkimseyi uyarmadan Percy Jackson’ı, Annabeth’in erkek arkadaşını almış, hafızasını silmiş ve bu Roma Kampı’na yollamıştı. Percy’nin yerine Yunanlılar’a Jason düşmüştü. Bunların hiçbiri Jason’ın suçu değildi ama Annabeth ne zaman ona baksa Percy’yi ne kadar özlediğini hatırlıyordu. Şu an aşağıda olma ihtimali olan Percy’yi. İçinde bir panik dalgası yükseldi. Athena adına, kendi kendine, “Plana sadık kalıp dikkatimi dağıtmamalıyım,” dedi.

Sonra yine hissetti, o tanıdık ürpertiyi, sanki kötü kalpli bir kardanadam tam arkasında durmuş, ensesine doğru soluk veriyordu. Annabeth arkasını döndü, kimse yoktu. Sinirleri bozulmuş olmalıydı. Keşke anneme dua edip yardım isteyebilsem diye geçirdi içinden ama bu artık mümkün değildi. Annesiyle geçen ayki korkunç karşılaşmaları ve hayatı boyunca aldığı en kötü hediyeden sonra asla olmazdı bu. Ürperti daha da bastırdı. Rüzgarda, kahkaha atan bir ses duyar gibi oldu. Vücudundaki her bir kas gerildi. Bir şeyler çok fena ters gidecek. Tam Leo’ya geri dön diyecek oldu ki aşağıdaki vadide borazanlar çalmaya başladı. Romalılar onları görmüştü.

Bir önceki yazımız olan Fırtına Çiçekleri Laura Kinsale E-Kitap E-Book başlıklı makalemizde Fırtına Çiçekleri, Fırtına Çiçekleri e-book ve Fırtına Çiçekleri e-book indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Gamze dedi ki:

  Kitabı merak ediyorum bana da gönderebilirmisiniz

 2. Annabeth dedi ki:

  Bu kitabı da gönderirmisiniz

 3. Melis dedi ki:

  Link alabilir miyim?

 4. hasan gamlı dedi ki:

  gönderebilir misiniz

 5. Hızlı Servis dedi ki:

  Hemen gönderebilir misiniz?

 6. Barış dedi ki:

  Bekliyorum

 7. mehmet dedi ki:

  bakalım nasılmış

  1. Kitapci dedi ki:

   bak bakalım nasılmış

 8. hanife dedi ki:

  gönderebilir misiniz

 9. enes bulgay dedi ki:

  Sagolun

  1. enes bulgay dedi ki:

   Gönderebilir misiniz?

 10. furkan dedi ki:

  Sabirsizlikla bekliyorum otekiler kadar guzel oldug
  unu umuyorum

 11. tuğçe dedi ki:

  Rica etsem gönderir msnz

 12. Gizem dedi ki:

  Gönderirmisiniz?

 13. Ayşe dedi ki:

  Bana da yollar mısınız? Teşekkürler.

 14. Berk dedi ki:

  Gönderebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

 15. ahmet dedi ki:

  kitabı yollar mısınız acaba

 16. Muhammed arda dedi ki:

  Okumak için sabrsızlanıyorum. Teşekkürler

 17. bgm dedi ki:

  bana da gönderir misiniz lütfen

 18. bgm dedi ki:

  çok meraklıyım

 19. Tülin dedi ki:

  Bende istiyorum bana da gönderir misiniz ? 🙂

 20. mert dedi ki:

  bana da gönderir misin?

 21. beyaz dedi ki:

  önceki mailim değilde bu mailime gönderirmisiniz

   1. beyaz dedi ki:

    teşekkür ederim

 22. beyaz dedi ki:

  banada gönderirmisisniz bu seriyi?

 23. hayal dedi ki:

  please 🙂

 24. Ömer dedi ki:

  Banada gönderebilir Misiniz aslında bana tüm seriyi gönderebilir seniz çok sevinirim

 25. Farukkkk dedi ki:

  kardeş gönderir misin ?

 26. Faruk dedi ki:

  Bu seriye bayılıyorum çok iyi

 27. Harun Bahtiyar dedi ki:

  okumam lazım

 28. Sunayda dedi ki:

  Bu kitabı istiyorummmmmmm.

 29. sebilenur yılmaz dedi ki:

  Banabanada gönderir misiniz

  1. Kitapci dedi ki:

   mail adresinin mail kısmı kapalı ondan dolayı size ulaşmıyacak

 30. sebilenur yılmaz dedi ki:

  Nefes kesen bir kitap tüm bölümü yazılsa bir günde okurum

 31. ThaliaPercyAnnabeth dedi ki:

  banada nolur

 32. alper dedi ki:

  Bana da gonderir misin ?

 33. melike dedi ki:

  çok güzel

 34. Çağla dedi ki:

  teşekkürler

 35. bilinmez dedi ki:

  İlk iki kitabını zevkle okuduğum serinin 3. kitabı. Çok merak ediyorum. Mail adresime gönderir misiniz, lütfen?

 36. bünyamin dedi ki:

  banada gönderin bu seriyi çok seviyorum

 37. Yılmaz dedi ki:

  hmm banada yolluyabilirmisiniz

 38. hande dedi ki:

  Banada gönderir misiniz ?

 39. Percabeth dedi ki:

  Serinin bu kitaba kadar hepsini okudum.Kesinlikle tavsiye ederim. Kitabı gönderirseninz çok sevinirim şimdiden teşekkürler. 🙂

 40. betül dedi ki:

  bnada athena nın işaretini gönderirmisiniz?

 41. berat dedi ki:

  merhaba ben berat atenanın işareti kitabı çok güzel tavsiye ederim bu arada kitabı indirmesikolaay bir yere yüklermisiniz

 42. melis dedi ki:

  kitaplarınızın serisini okuyorum içeriği çok güzel şu anda atenanın işaretini okuyorum tek kelime ile mükemmel arkadaşlarıma tawsiyede bulunuyorum çünkü bende arkadaşım´TAWSİYESİ ile başladım KISACASI TEK KELİME İLE HARİKA TEŞEKKÜRLEEEERR……

 43. melis dedi ki:

  bu kitaplara arkadaşım sayesinde tanıştım muhteşemler iyiki yardımcı olmuş

 44. melis dedi ki:

  ben yazsam iğrenç olur yazar muhteşem bir hayal gücü var

 45. MELİS dedi ki:

  bu seriye bayılıyorum

 46. MELAHAT dedi ki:

  böyle bir yazarın kendisini görmek isterdim

 47. MELAHAT dedi ki:

  bu kitabın ilk bölümü böyleyse sonunu düşünemiyorum müthişti bayıldım

 48. gizem dedi ki:

  gönderir misiniz

 49. eren kemal dedi ki:

  güzel bir seri

 50. tuğçe dedi ki:

  gönderir misiniz? 🙂

 51. hamza dedi ki:

  Banada bir tane

  1. Kitapci dedi ki:

   fırından sıcak sıcak gonderdım

 52. arif dedi ki:

  Bende istiyorum

 53. mehmet emre yılmaz dedi ki:

  bana da gönderir misiniz

 54. bahire dedi ki:

  harikasınız teşekkürler

 55. Su dedi ki:

  Atar mısınız?

 56. habibe dedi ki:

  Bu serinin olan bütün kitaplarını gönderir misiniz lütfen

 57. Ufuk Bilal dedi ki:

  Kitabın ilk iki serisini okudum 4. de elimde 3. kitabı okumak istiyorum alamadığım için

 58. Fatma dedi ki:

  Kitabı atarmısınız

 59. seyda dedi ki:

  seri sanırım bu kitap 😀 banada gönderbilir misinz

 60. Hande dedi ki:

  Hadesin evinide beraberinde yollarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 61. Hande dedi ki:

  Bana da gönderirseniz sevinirim :))

 62. bernaa dedi ki:

  Sabırsızlıkla bekliyorum :)))

 63. ercan dedi ki:

  rica etsem banada gönderirmisiniz ?

  1. ercan dedi ki:

   birde varsa hadesin evini

 64. Batuuu dedi ki:

  İndirebilirsem çok güzel olup olmadığını anlayacam

  1. Kitapci dedi ki:

   indiremezsin ben gönderirim öyle indirirsin

 65. naghan dedi ki:

  Bu kitabı okumayı sabırsızlıkla bekliyorum

  1. naghan dedi ki:

   Aynen anın işareti ve hadisin evini gönderirmisiniz

 66. pınar dedi ki:

  Babada gönderir misiniz

  1. Kitapci dedi ki:

   gönderdim babalık 🙂

  1. Kitapci dedi ki:

   Mail hesabınızın maili kısmı aktif olmadığı için gönderilememiştir.

 67. betül dedi ki:

  mail atarsanız hemen okumak istiyorum :))

 68. yiğit can dedi ki:

  kitap 🙂

 69. sevim kuru dedi ki:

  gönderir misiniz ?

 70. Nevin dedi ki:

  atarmısınız

  1. Nevin dedi ki:

   NASIL indiricez

 71. mahir dedi ki:

  kitapı nasıl indirebilirim

 72. asya dedi ki:

  GÖNDERİR MİSİNİZ

 73. elif dedi ki:

  benim mailime de atar mısınız

 74. banada dedi ki:

  ücretli mi bunlar ne zaman gelir

  1. Kitapci dedi ki:

   ücretsizdir Ve limitsizdir

 75. Dilara dedi ki:

  lütfen benimkinede atarmısınız ? sabırsızlanıyorum

   1. Dilara dedi ki:

    ya nasıl açacağız yardım

    1. Kitapci dedi ki:

     adobe reader programı kurulu olması lazım pc nizde ancak onunla açabilirsiniz. Çünkü Pdf Uzantılıdır.

 76. Zahit dedi ki:

  Ya şimdi ben zorunlu email yeine yazıdm e mailimi ne zaman gelir ?

 77. Berkay Bakır dedi ki:

  Kitabı çok merak ediyorum.Banada yollar mısınız ?
  Kaliteli paylaşımlarda bulunuduğunuz için sizi tebrik ederim.

 78. selim dedi ki:

  internette bir çok sürümünde 50 ve 51. sayfaları eksik umarım burda tamdır.gönderirseniz çok memnun olurum teşekkürler şimdiden

 79. ness dedi ki:

  Aciiil gönderiin

 80. ÖMER dedi ki:

  kitabı istiyorum gönderirseniz çok iyi

  şimdiden teşekkürler

 81. mehdi dedi ki:

  okumak icin sabirsizlaniyorum

 82. altuğ AKTEPE dedi ki:

  çok güzel bir kitap.İlk bölümü okudum çok güzel gözüküyor

  1. Kitapci dedi ki:

   mailinize Ulaştı..

 83. seda dedi ki:

  Banadagonderir misiniz

 84. can dedi ki:

  yeni okuyacam percy jackson ve olimposlular serisini bitiridim sıra buna geldi

 85. Wattafak dedi ki:

  İyi güzel harika.

 86. Beti dedi ki:

  hemen gönderebilirmisiniz

 87. Betül dedi ki:

  bu kitabı çok merak ediyorum

 88. efra dedi ki:

  bu seri de diğer seri kadar güzel. bu kitabı bir an önce okumak istiyorum. 🙂

 89. yesim dedi ki:

  Muhtesem

 90. irem su dedi ki:

  Lutfen cok merak ediyorum gonderin

 91. Batuhan dedi ki:

  HARİKA BİR KİAP VARSA LİNKİ ALABİLİRMİYİM

 92. Caner dedi ki:

  bana da gonderirseniz sevinirim.
  simdiden tesekkurler

 93. ismet dedi ki:

  Güzeldir inş

 94. ümit karahasan dedi ki:

  güzel kitap

 95. Caner dedi ki:

  Hades evinide sizden rica ediyorum ancak acilen bekliyorum gece bitirmeliyim kitapları şimdiden teşekkürler

 96. Caner dedi ki:

  teşekkürler mail adresimde beklemedeyim

  1. Kitapci dedi ki:

   bizde mail adresinize göndermekteyiz.

   1. Caner dedi ki:

    gerçekten çok teşekkür eerim son 2 seri elime ulaştı hizmetlerinizi taktir ediyorum.

 97. pwithgame dedi ki:

  Athenanın İşareti ve Hadesin Evini bekliyorum , şimdiden teşekkürler. 😀

 98. suleyman dedi ki:

  Athenanın işaretini gönderir misiniz?
  Gönderirseniz size çok çok teşekkürler ederim

   1. suleyman dedi ki:

    çok teşekkür ederim 🙂

 99. Deniz dedi ki:

  Denicem sesli mi normal kitapmı?

  1. Kitapci dedi ki:

   Normal tabiki Sesliside mi var ?

 100. dicle dedi ki:

  Athenanın işaretini gönderir misiniz?

 101. Rıza dedi ki:

  Athena’nın işareti ve Hadesin evi’ni yollar mısınız?
  Teşekkürler

  1. merve dedi ki:

   Ne zaman gelicek

 102. ahmet dedi ki:

  Hadi gönder

 103. nurdan dedi ki:

  merakla bekliyorum

 104. Anonim dedi ki:

  Çok iyi… Ne kadar yazarı Troll’un teki olsa da 😀 seni seviyoruz Rick amca 😀

 105. BestOwlEver dedi ki:

  Muhteşem ne kadar okusam doyamıyorum. Troll Rick yapmış yapacağını sonunda :’(

 106. BestOwlEver dedi ki:

  Muhteşem ne kadar okusam doyamıyorum. Troll Rick yapmış yapacağını sonunda :'(

 107. hüseyin dedi ki:

  çok güzel olmalı

 108. emre dedi ki:

  lütfen yollarmısın

 109. esma dedi ki:

  oluyor mu??

 110. Aleyna dedi ki:

  güzelmişş 🙂

 111. ela dedi ki:

  Teşekkürler

 112. Melike dedi ki:

  Çk güzel sabırsızlanıyorum

 113. Furkan dedi ki:

  Yollasana kardo

 114. serseri455 dedi ki:

  kitabı gönderebilrmisinizzz hiçbiyerde bulamıyorumm :((((

 115. alperen dedi ki:

  çok güzel 🙂

  1. ombreblanche dedi ki:

   hades in evide cıktı

 116. Tuncay Kurt dedi ki:

  listemdeki eksik kitaplardan, rica etsem gönderir misiniz?…

 117. Oğuzhan dedi ki:

  Athenanın işareti ve hadesin evini gönderebilirmisiniz.

 118. Alex Fairway dedi ki:

  Ben de alabilir miyim?

   1. Alex Fairway dedi ki:

    Ozur dilerim, gerek gereksiz klasorunde gerek gelen kutumda bu maili goremedim. Istedigim baska bir kitap sorunsuzca ulasti, bu yuzden bu kitabi tekrar gonderirseniz sevinirim.

    1. Kitapci dedi ki:

     Hotmail aDREsinize gönderdik yeniden bir daha kontrol edın junk a dusebılır onada bir bakın olmaz ise skype verın ekleyıp gonderıyım.

 119. Özlem dedi ki:

  lütfen gönderin lütfenn size zahmet Hades’in evini de gönderir misiniz 🙂 çok acil okumam lazım çok sabırsızlanıyorum

 120. MERYEM dedi ki:

  KİTAP NE ZAMAN GELİR

  1. Kitapci dedi ki:

   Az Sonra mailinizde.

 121. MERYEM dedi ki:

  BU KİTAP MUHTEŞEM

 122. Yağmur dedi ki:

  Athena’nın İşareti’ni istiyorum,lütfen.

 123. karakartal dedi ki:

  harika bir seri rick rıordanın kitaplarını çok seviyorum okumak için sabırsızlanıyorum

 124. Nazlı dedi ki:

  Athena’nın İşareti ve Hades’in Evi’ni istiyorum sizden. Şimdiden çok teşekkürler

 125. merve dedi ki:

  lütfen bana da hemen gönderir misiniz

 126. selman dedi ki:

  acil gönderirseniz seviniirim

  1. Kitapci dedi ki:

   Acil gönderildi..

 127. yoyo dedi ki:

  Kitabın taranmış hali gelirmi

  1. Kitapci dedi ki:

   Yok Direk kitabı Gönderiyoruz 🙂

 128. yoyo dedi ki:

  süper bi kitap

  1. yoyo dedi ki:

   ne zaman gelir email e mesaj

 129. eren464 dedi ki:

  athenanın işaretiiiii lütfen kaç gündür arıyorum

 130. Aslıhan dedi ki:

  bu kitabın linkini gönderebilir misiniz?

 131. eren46 dedi ki:

  banada athenanın işaretiiiii

  1. eren46 dedi ki:

   kaç gündür bulamadım sizden ümidim var 😀

 132. aysenur dedi ki:

  athenanın işaretine kadar tüm percy jackson serisini okudum herkese tavsiye ederim umarım bu kitabı okuma fırsatı bulabilirim emeği geçen herkese teşekkürler ve iyi çalışmalar

   1. aysenur dedi ki:

    teşekkürler iyi çalışmalar

 133. hakan dedi ki:

  merhaba
  rick riardan athenanın işaretini ve hadesin evini mail atmanızı rica ederim teşekkürler

 134. Şevval dedi ki:

  Sabırsızlıkla bekliyorummm…

 135. burak5599 dedi ki:

  süper kitap

 136. Adem dedi ki:

  bende indiremiyorum banada gönderebilirmisiniz

 137. a dedi ki:

  kitap harika çok güzel

 138. adem dedi ki:

  kitap harika

 139. tunahan dedi ki:

  Kitabi gonderebilirmisiniz indiremiyor

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Hesabınıza Gönderildi..

 140. duygu dedi ki:

  ben kitabı okumak istiyorum çok merak ediyorum gönderebilirmisiniz

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Hesabınıza Gönderildi..

   1. duygu dedi ki:

    teşekkür ederim 🙂

 141. Yaren dedi ki:

  Müthişşşşşşş

  1. Yaren dedi ki:

   gönderebilirmisiniz ?

   1. Kitapci dedi ki:

    Hotmail Hesabınıza Gönderildi..

 142. alik55 dedi ki:

  abi süperr 😀

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Hesabınıza Gönderildi..

 143. meltem dedi ki:

  athenanın işareti ve hadesin evini gönderebilir misiniz 🙂 teşekkür ederim 🙂

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Hesabınıza Gönderildi..

 144. Berke dedi ki:

  Kitabı gönderebilir misiniz?

 145. nurgül dedi ki:

  hadesin evi kitabının linki varsa gönderebilirmisiniz

 146. aysel dedi ki:

  okumak için sabırsızlanıyorummmm

 147. talha dedi ki:

  çooook merak ediyorum lütfen bana da yollayın

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail adresinize Gönderildi

 148. nurgül dedi ki:

  linki gönderebilir misiniz

 149. Furknnnnnnn dedi ki:

  Guzelllll

 150. Gökşahan dedi ki:

  Sabırsızlanıyorum

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail adresiniz aktif değildir.

 151. Furkan dedi ki:

  Gardasım acil gönder nolursun

 152. oykutopcu dedi ki:

  kitap süpeeeerr

 153. oğulcan dedi ki:

  en kısa sürede gönderirseniz sevinirim bide hadesin evi varsa onuda gönderir misiniz?

 154. zühre dedi ki:

  cok güzel bir kitap

 155. sena dedi ki:

  Lütfen banada gönderin

 156. osman dedi ki:

  bende istiyorum lütfen

 157. metehan dedi ki:

  çok güzel bir kitap umarım hemen gönderirsiniz anlatılanlardan çok okumak istiyorum :))

 158. ece dedi ki:

  en kısa zamanda lütfn gönderin

 159. osman dedi ki:

  güzel seri

 160. yaren selcuk dedi ki:

  Kitabı gönderir misiniz çok merak ediyorum

  1. yaren selcuk dedi ki:

   Lütfen kitabi gönderir misiniz

 161. Zeynep dedi ki:

  Lütfen bana da gönderin sayfaları eksiksiz

 162. yağız törer dedi ki:

  lütfen mail adresime kitabı gönderirmisiniz

 163. sefa göçmen dedi ki:

  banada yollarmısınız lütfenn

  1. Kitapci dedi ki:

   Son yorum Yapan Arkadaşların Hepsinin Mail Adreslerine Gönderilmiştir.

 164. salih pala dedi ki:

  inş gelir

 165. metehan dedi ki:

  çok güzel bir kitap gönderirmisiniz

 166. ali dedi ki:

  Okumaliyim

 167. ceren dedi ki:

  banada yollayın linkini

 168. ceren dedi ki:

  çok güzel

 169. Doğuş dedi ki:

  bence muhteşem bir seri.

 170. Büşra dedi ki:

  çooooooook güzellllllll

 171. burak dedi ki:

  hadesin evi varsa lutfen gonderirmisin ya 🙂

 172. ramazan ince dedi ki:

  çok güzel bi kitap tır umarım diğer seri güzeldi

 173. ilksen dedi ki:

  Lutfen kitabi gonderir misiniz okumak istiyorum :)) ve titanin laneti labirent savasi son olimposlu ve melez dosyalari ve melez gunlukleri de varsa atarsaniz cok sevinirim. Tesekkurler

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitapları gönderilmiştir.

 174. bookworm dedi ki:

  Lutfen kitabi gonderir misiniz okumak istiyorum :))

 175. burak dedi ki:

  Banada gonderirmisin

 176. onur dedi ki:

  lütfen banada pdf yollayın sabırsızlanıyorum

 177. hasan dedi ki:

  gonder bakalım admın

  1. Kitapci dedi ki:

   Düşünmem lazım sana emir verenlere yollamıyoruz.

 178. Özlem Yıldız dedi ki:

  lütfen athenanın işaretinin PDF sini gönderin ne zamandır arıyorum

 179. Enes dedi ki:

  Bende istiyorum

 180. soner dedi ki:

  Bana da yollar mısınız

 181. oguzhan dedi ki:

  Hadi gonderiin

 182. muhammed dedi ki:

  hadi gönder abi

 183. Kemal Erdem dedi ki:

  eğer linki yollarsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

 184. Kemal Erdem dedi ki:

  çok teşekkürler

 185. murat can dedi ki:

  çok iyi bir seri teşekkürler…acaba hadesin evi nide paylaşmayı düşünüyor musunuz?

  1. Kitapci dedi ki:

   hadesin evi yok malesef olursa e-book bolumunde gorursunuz

 186. Ehed dedi ki:

  Admin linki yenileyip bana yollaya bilirmisin?

 187. nassom dedi ki:

  Harika bir kitap yolladiginiz icin tskr ederim birde serinin devamı olan hadesin evi isimli kitap elinizde varsa yollarsaniz sevinirim tekrar tskr ederim

 188. harun dedi ki:

  merak ediyorum 🙂

  1. Kitapci dedi ki:

   Gönderildi Mail adresinizi bakınız

 189. berkay dedi ki:

  Ailecek sizi bekliyoruz 🙂

  1. Kitapci dedi ki:

   Gönderdik Size Bilmiyorum kaçıncı oldu bu Bir Dahakine göndermiyeceğiz.

 190. esra nur dedi ki:

  athena nın işareti ön okuması çok gzl yha

 191. muhammed dedi ki:

  gelmiyo admin

  1. Kitapci dedi ki:

   Gönderildi Mail adresinizi bakınız

   1. enver ömer sağlam dedi ki:

    Rıca etsem banada yolarmısınız

 192. muhammed dedi ki:

  çok iyi yaa

 193. toygar dedi ki:

  Bence bu seri oldukça eğlenceli

 194. esma dedi ki:

  müthiş bu hariç hepsini okudum

 195. esma dedi ki:

  çok güzel bi seri lütfen bana da kitabı gönderir misiniz

   1. esma dedi ki:

    çok teşekkürler 🙂

 196. buğra dedi ki:

  Lütfen yollar mısınız ?

 197. nassom dedi ki:

  okumak istiyorum yollarsanız sevınırım..

 198. irem dedi ki:

  kitabı en kısa sürede gönderirmisiniz lütfen acill

 199. Berke dedi ki:

  Rick Riordanın Titanın laneti kitabı elinizde varsa e mailime gönderebilirmisiniz ?

 200. muhammed dedi ki:

  ewt bekliyorum

 201. bahriye dedi ki:

  okumak için sabırsızlanıyorum. gönderebilir misiniz?

 202. emre dedi ki:

  ya süpersin şimdi saçma olcak 😀 ama hades in evi varsa yollarmısın

 203. kibar dedi ki:

  bende istiyorum…..

 204. Çağatay dedi ki:

  ortlama mail atmanız ne kadar sürüyo *

  1. Kitapci dedi ki:

   En kısa Süre içinde Göndermeye Çalışıyoruz..

 205. volkan dedi ki:

  bende istiyorum bide hadesin evi de çevrilecek mi

 206. Baturalp dedi ki:

  ya bu kitap mükemmel tablete yüklicem

  1. Kitapci dedi ki:

   tablette calısırmı bılmıyorum

 207. emre dedi ki:

  teşekkürler

 208. naz dedi ki:

  teşekkürler

  1. Kitapci dedi ki:

   Biz Teşekkür ederiz.

 209. Bartu dedi ki:

  Umarım okuyabilirim 🙂

 210. aeson dedi ki:

  umarım işe yarar…

  1. Kitapci dedi ki:

   Gmail Adresinize Gönderildi.

 211. faruk dedi ki:

  yolla mail geliyo gelcekmi senin ki

 212. çağrı dedi ki:

  benim mail adresime gönderir misiniz hemen okumam lazım bu seriyi =))

 213. Can dedi ki:

  çok güzel bir kitap zahmet olmazsa gönderebilirmisiniz email adresine ?

 214. nilay dedi ki:

  Çok güzel bir seri okumak için sabırsızlanıyorum :)))

 215. faruk dedi ki:

  kardes yollayı ver

  1. Kitapci dedi ki:

   mailiniz aktif degıl malesef sıze ulasamıyacaktır

 216. Zehra Yaren Doğan dedi ki:

  ÇOK GÜZEL BİR KİTABA BENZİYOR

 217. pembegül dedi ki:

  Bende bu kitabı arıyordum çok saolun yaa

 218. Ege Çelik dedi ki:

  ve biraz çabuk gönderebilirseniz sevinirim 🙂

 219. Alper Tuna dedi ki:

  Bütün kitaplarını okudum harika bir seri

 220. faruk dedi ki:

  kardes sabırsızım cabuk yolla

   1. faruk dedi ki:

    uzgunun ama birsey gelmedi

 221. aylin dedi ki:

  Bende okumak istiyorum mailime göndere bilir misiniz

 222. murad dedi ki:

  şimdiden teşekkür ederim

 223. Ehed dedi ki:

  Harikulade bir kitap

 224. Kaan dedi ki:

  Benden sonra yazan kişiye cevap verilmiş bana hala bir dönüş yapılmadı ?

 225. mehmet dedi ki:

  kitabı bekli,yorum fakat gelmedi

  1. Kitapci dedi ki:

   Ne Ara istedinizde Gelmedi Diyorsunuz Yorum Yapmazsanız Gelmez Tabiki.
   Daha Yeni Yorum Yapmışsınız..
   Bizim doğa üstü yeteneklerimiz yokki sizi bulup gönderelim değil mi ?

 226. Kaan dedi ki:

  Okumak istiyorum, şimdiden teşekkürler

 227. nafi kar dedi ki:

  çok merak ediyorum lütfen jemen gönderin

 228. Ece dedi ki:

  Çook teşekkürler. 🙂

 229. ali dedi ki:

  çok okumak istioyom

 230. ufuk dedi ki:

  Okumak istiyorum

 231. cevahir dedi ki:

  Benim mail adresime de göndere bilir misiniz lütfen

 232. ayhan demirelli dedi ki:

  kitabı e postama gönderirseniz sevinirim

 233. halil dedi ki:

  bende okumak istiyorum

 234. Vahide dedi ki:

  kitabı okumak istiyorum

 235. Vahide dedi ki:

  BEN KİTABI OKUMAK İSTİYORUM. LÜTFEN

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir.

 236. samir dedi ki:

  Gercekten mukemmemel kitab peylasdinzi ici tewekkur

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir.

 237. aykut dedi ki:

  gercekten cok guzel bir kitap

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 238. halil ibrahim dedi ki:

  çok teşekkür ederim

 239. ege dedi ki:

  Tamam teşekkürler

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 240. oğuzhan dedi ki:

  çok güzel bir kitap bulduğuma sevindim

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 241. sümeyye dedi ki:

  Athenanin işareti bölümüne yazmak istemiyorum ama rick riordan ın kane günceleri serisinin yılanın gölgesi adlı kitabını gönderirmisinizz lütfen benim için çok önemli

  1. sümeyye dedi ki:

   Athenanin işareti çok teşekkür ederim gerçekten çok harika böyle bir şey yapmanız şimdiden teşekkürler

 242. tuncay keskin dedi ki:

  cok tesekkurler kitap icin.

 243. ayda dedi ki:

  seriyi oğlum için bulmaya çalışıyorum tek tek indirdim burayı yeni buldum emeğinize sağlık çok teşekkürler

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 244. Ahmet Tuna Çetin dedi ki:

  inşallah gelir kitabı okumak için sabırsızlanıyorum

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

   1. Ahmet Tuna Çetin dedi ki:

    admin adamın dibisin

    1. Kitapci dedi ki:

     🙂 Sizlere Layık Olmaya Çalışıyoruz..

 245. batın dedi ki:

  kitap çok güzel acil lazım göndermenizi sabırsızlıkla bekliyorum.

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 246. salimgüleşen dedi ki:

  kaç gündür arıyordum kitabı okumak için sabırsızlanıyorum. şimdiden emeği geçen herkese teşekkürler 🙂

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

   1. salimgüleşen dedi ki:

    siz tam adamın dibisiniz ha ne yalan söyleyeyim çok ama çok teşekkür ederim 😀

 247. batın dedi ki:

  Kitabi ebook olarak atarsaniz sevinirim msn adresin

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 248. tuncay keskin dedi ki:

  rica etsem kitabi banada yollarmisin. simdiden tesekkur ederim ellerine saglik.

 249. emre dedi ki:

  güzel bir kitap

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 250. Ahmet dedi ki:

  çok güzel bir kitaptır umarım

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 251. yunus dedi ki:

  guzel kitap okumak icin sabirsizlaniyorum

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 252. sümeyye dedi ki:

  En kısa sürede gönderirseniz sevinirim

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 253. murat toklu dedi ki:

  güzel bir devam olucak sanırım thanks

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 254. tolgahan dedi ki:

  çok güzel bir seri mitolojiyi günümüze taşıyıp aynı zamanda insanların ne kadar medeni olursa olsun unuttuğu şeyleri hatırlatan bir kitap serisi.

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 255. mehmet dedi ki:

  okumak için sabırsızlanıyorum

   1. mehmet dedi ki:

    hotmailime gelmedide birde su maile gönderirmisiniz kadriye.mehmet@hotmail.com

    1. Kitapci dedi ki:

     hotmail.com adresinize girip bakınız gelmesı lazım

 256. eda dedi ki:

  lütfen banada gönderinn lütfenn 🙂

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 257. muhittin dedi ki:

  süperr

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 258. Hasan dedi ki:

  Sağolun hemen gönderirseniz sevinirim

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

   1. Murat Bulak dedi ki:

    benim kitabı daha göndermediniz de çabuk gönderirseniz sevinirim

    1. Kitapci dedi ki:

     Mail Adresinize 17:44 de gönderilmiştir indirme linki

     1. Murat Bulak dedi ki:

      mail adresime gelmedi de bir sorundan kaynaklanmış olabilir birde şu adrese gönderir misiniz zahmet olmazsa mbulak1998@gmail.com

 259. Murat Bulak dedi ki:

  hemen gönderirseniz sevinirim

 260. burakcan dedi ki:

  teşekkür ederim kitap için

 261. Murat Bulak dedi ki:

  muhteşem bi kitap

 262. tolga dedi ki:

  Msn me gönerirmisimiz

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 263. tolga dedi ki:

  Çok güzel

 264. fatih dedi ki:

  yakın zamanda gönderirsenz sevinirim

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 265. İrem dedi ki:

  teşekkürler

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 266. yılmaz dedi ki:

  merhaba
  Kitabı okumadan yorum yapamam aba Rick riordanın serisi tabiki de mükemmel bunun da farkının olmayacağını düşünüyrum

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 267. percy dedi ki:

  Lütfen gönderim çok lazım

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 268. Zombie dedi ki:

  lütfen gönderin!!!

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 269. Shanlks dedi ki:

  teşekkürler

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 270. burakcan dedi ki:

  teşekkür ederim banada gönderirmisiniz

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 271. Elif dedi ki:

  çok teşekkür ederim şimdiden 🙂

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

   1. kübra kırık dedi ki:

    sağolun ne zamandır arıyordum. elinize geçerse bir sonraki kitap ‘hades’in evi’nide koyarsanız sevinirim ilginiz için teşekkürler

 272. kübra kırık dedi ki:

  teşekkür ederim bunu ne zamandır arıyordum. çok sağolun

  1. Kitapci dedi ki:

   Sizde Sağolun efendim yorumlarınızla bizi sevindiriyorsunuz. Kitap Adresinize İndirme linki olarak gönderilmiştir.

 273. hazal dedi ki:

  Başka yerlerde bulumadım gönderebilirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim.

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Adresine Gönderildi.

 274. adil dedi ki:

  simdiden cok tskkr

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 275. zaza dedi ki:

  süper helal süper devam

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 276. percy delisi dedi ki:

  bayıldım süper

  1. Kitapci dedi ki:

   Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

 277. percy aşığıı dedi ki:

  ölürüm…

 278. dogukan dedi ki:

  süperrr

 279. ilhan dedi ki:

  sitenıze bktımda hadesin evi adlı son kıtap bulunmuyor acaba ne zmn gondere bılırsın bna o kıabı

 280. Özlem dedi ki:

  linkini gönderir misiniz 🙂 Ve de Hades’in Evi’nin indirme linki varsa onu da gönderir misiniz 🙂

  1. Kitapci dedi ki:

   Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır. Kontrol Edin

 281. ilhan dedi ki:

  Sana çok tesekkur erdi yorum sayede 1 aydir aradigimi buldum not:kayseri de 1 sadece 1 kitapcida verdi oda pahaliya satiyodu 2elini

  1. Kitapci dedi ki:

   önemli değil siz yeterki okuyun 🙂

 282. ilhan dedi ki:

  Halen kitap gelmemiş sizi biliyorum:

 283. ilhan dedi ki:

  1 ay dur bu kitabi ariyorum ne zaman alabilirim

  1. Kitapci dedi ki:

   Yarın akşam maıl hesabınıza indirme linki gönderilcek haberiniz olsun şuan teldeyim gönderemiyorum.

 284. furkan dedi ki:

  süper bi kitap

  1. Kitapci dedi ki:

   Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır. Kontrol Edin

 285. Muhittin Kıraman dedi ki:

  Lütfen yollayabilir misiniz?

  1. Kitapci dedi ki:

   Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır. Kontrol Edin

 286. MertCAn dedi ki:

  Okumak istiyorum 😀

  1. Kitapci dedi ki:

   Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır. Kontrol Edin

 287. eren kalllıkçı dedi ki:

  gönderirmisiniz

  1. Kitapci dedi ki:

   Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır. Kontrol Edin

 288. ekrem dedi ki:

  banada lütfen

 289. eren dedi ki:

  banada göderirmisiniz

 290. oktay dedi ki:

  lütfen gönderiiin

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır. Kontrol Edin

   1. oktay dedi ki:

    teşekkürler

 291. Bizimherseyimiz dedi ki:

  Çok güzel bir kitap kitabı maile yollayın lütfen

  1. Kitapci dedi ki:

   Gmail Adresinize Gönderildi.

 292. Ahmet dedi ki:

  teşekkürler

  1. Kitapci dedi ki:

   Outlook Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır. Kontrol Edin

  2. Kitapci dedi ki:

   Mailiniz aktif olmadığı için malesef linki gönderemedik.

  1. Kitapci dedi ki:

   Gönderildi. Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır. Kontrol Edin

 293. muzaffer dedi ki:

  bu kitaba bayılıyorum mail e atarsanız sevinirim

  1. Kitapci dedi ki:

   Gönderildi. Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır. Kontrol Edin

 294. emircan dedi ki:

  güzel kitap,8 eylül de hadesin evi çıkacak kesinlikle almanızı tercih ederim

  1. Kitapci dedi ki:

   Gönderildi. Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır. Kontrol Edin

 295. özge dedi ki:

  çok güzel yaa

  1. Kitapci dedi ki:

   Gönderildi. Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır. Kontrol Edin

 296. Ebru dedi ki:

  Mükemmel bir kitap ama Percy ve Annabeth ne olacak hiçbir fikrim yok. 🙁

  1. Kitapci dedi ki:

   Gönderildi. Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır. Kontrol Edin

 297. elif nur dedi ki:

  umarım en kısa zamanda gelir merak ediyorum

 298. şerafettin dedi ki:

  teşekkürler

 299. Simurg dedi ki:

  lütfen banada gönderirmisin

  1. Kitapci dedi ki:

   Gönderildi. Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır. Kontrol Edin

 300. Damla dedi ki:

  Ne zaman gelicek acaba

  1. Kitapci dedi ki:

   5 Dk içinde Mail adresinize Yenileyin ve Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır.

 301. Damla dedi ki:

  Bütün serifsini okudum kayıp kahramanlar bitti şimdi athenanın işaretini okyacağım inş gelir

 302. ivan dedi ki:

  bu kitabı okumak istiyorum hemde çok ama bi türlü bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır. Kontrol Edin

 303. ibrahim dedi ki:

  hepsini okudum sıra bunda

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır.

   1. ibrahim dedi ki:

    Acaba facebook adresime gönderebilir misiniz?

    1. Kitapci dedi ki:

     Mail Adresine link yolladık, Eğer kullanmıyorsanız maili bizim yapabilceğimiz birşey yok. Facebook Adresi istediğimizi veya göndericeğimizi belirtmedik. iyi günler.

 304. merve dedi ki:

  inşallah açılır

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır.

 305. elif toprak dedi ki:

  teşekkürler

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır.

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır.

 306. aslıhan dedi ki:

  percy jackson ve olimposlular serisinden sonra olimpos kahramanları harika bir seri oldu athenanın işareti hakkında duyduklarım harika okumak için sabırsızlanıyorum

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır.

 307. aaaa dedi ki:

  inşallah burdan indirebilirim

  1. Kitapci dedi ki:

   Gmail Adresinize Gönderildi.

 308. demet dedi ki:

  kitap güzel ve eğer indirebilirsem değme keyfime…

  1. Kitapci dedi ki:

   Gmail Adresinize Gönderildi.

 309. gizem dedi ki:

  çok iyi bir kitap

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır.

 310. Hayran dedi ki:

  eğer link gelirse süper olur hele e boook düzgün ise dehşet 🙂

 311. murat dedi ki:

  çok iyi bir kitap

 312. özge dedi ki:

  çok güzel bir seri

 313. ümit dedi ki:

  tüm seriyi okudum tek bu kıtabı kaldı bunuda sabırsızlıkla beklıyorum güzel sürükleyici bir kitap

 314. brky dedi ki:

  güzel kitap

  1. Kitapci dedi ki:

   bRKY Gmail Adresinize Gönderildi

 315. zReis dedi ki:

  çok sagol

 316. ismail dedi ki:

  mükemmel banada göderirmisiniz

  1. Kitapci dedi ki:

   ismail Gmail hesabına gönderildi

 317. gulsah dedi ki:

  süper seri

  1. Kitapci dedi ki:

   Gulsah Mynet Hesabınıza Gönderildi

  1. Kitapci dedi ki:

   Ozan Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır. Mertcan Gmail Adresinize Gönderildi

 318. kekomail dedi ki:

  Emeğe sağlık

 319. Mertcan dedi ki:

  Emeğe sağlık

 320. emin dedi ki:

  teşekkürler ilginiz için

  1. Kitapci dedi ki:

   Emin ve eren Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır.

 321. Eren dedi ki:

  süper bir kitap 🙂

 322. ebubekir dedi ki:

  Çok teşekkürler Emeğinize Sağlık

  1. Kitapci dedi ki:

   ebubekir Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır.

 323. ecem dedi ki:

  indirince hemen okuycam seri muhteşem

  1. Kitapci dedi ki:

   ecem Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır.

 324. MEHİD dedi ki:

  çok güzel bi kitap teşekkürler

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır.

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır.

 325. xyz dedi ki:

  çok sürükleyici

 326. Hmm dedi ki:

  güzel bir kitaba benzio bakıcaz bakalım

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır.

 327. ben dedi ki:

  çok güzel kitap

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır.

 328. burak dedi ki:

  arkadaşlar ben iki kere okudum kitabı ama hadesin evi çıkasıya kadar seriyi bastan okumaya devam ediyorum

 329. burak dedi ki:

  ins. açılır

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır.

 330. mahkum dedi ki:

  Süper ötesi

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır.

 331. s dedi ki:

  kitabi ne zaman gonderiyorsunuz?

  1. Kitapci dedi ki:

   Gmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Spam Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır.

 332. s dedi ki:

  umarim harikadir

 333. Merve dedi ki:

  ilginiz için teşekkürler ama ne yazık ki indiremedim dosya indirme kilitli diye bir şey diyor linkteki siteye üye mi olmalıyım

  1. Kitapci dedi ki:

   Skype Verirseniz buradan size ulaştırabilirim bize ait Skype = booktr ekleyin gönderelim

 334. Merve dedi ki:

  Benim mail adresime de göndere bilir misiniz lütfen

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır.

 335. ali dedi ki:

  teşekkürler

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır.

 336. KonnegeeR dedi ki:

  Güzel kitap.

 337. oğuzhan dedi ki:

  bu kitabı çok istiyordum eminim muhteşem olmuştur 🙂

  1. Kitapci dedi ki:

   Mynet Hesabınıza Gönderildi. Spam Klasörünüde Kontrol ediniz. Spam olarak Algılayabilir.

 338. mustafa dedi ki:

  inş güzeldir 🙂

 339. mehmet dedi ki:

  ilginiz için tşk ederim hemen gönderdiniz. Çok sağolun

 340. Ahmedd dedi ki:

  neden gelmiyo

  1. Kitapci dedi ki:

   Hotmail Adresinize Gönderildi. Lütfen Junk Kısmına Bakın Spam olarak algılamış olabılır.

 341. Ahmed dedi ki:

  süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Çok teşekkür Ederim

  1. Kitapci dedi ki:

   Mail Adresinize Gönderildi. Spam Bölümünüde Kontrol Ediniz.

 342. beyza dedi ki:

  ya ben indiremiyorum:/ neden?

  1. Kitapci dedi ki:

   Nasıl indiremiyorsunuz download edip indirceksiniz olmuyorsa skype adresini veriniz ben burdan yollıyım

   1. doğukan dedi ki:

    gönderir misn mailime

    1. Kitapci dedi ki:

     Kitap Gönderilmiştir. Lütfen Mailinizi Kontrol Ediniz

     1. kaan dedi ki:

      Çok merak ediyorum hemen atın lütfeen <3 <3 🙂

     2. Kitapci dedi ki:

      gönderildi

     3. biri biri dedi ki:

      banada gönderirseniz sevinirim.

     4. Kitapci dedi ki:

      Gönderildi..

 343. beyza dedi ki:

  çok güzel bir seri:)

  1. Kitapci dedi ki:

   Mail Adresinize İndirme Linki Gönderildi. Lütfen Mail adresinizdeki Junk bölümüne bakın mail oraya düşmüş olabilir.

   1. yaren selcuk dedi ki:

    Kitabı çok merak ediyorum gönderirmisin

     1. şule dedi ki:

      Bende alabilir miyim?

     2. Kitapci dedi ki:

      Gönderildii..

   2. Şevval dedi ki:

    Bana da gönderir misiniz?

 344. Pinar dedi ki:

  Indiremiyorum yardim edebilir misiniz

 345. Pinar dedi ki:

  Okumak icin sabirsizlaniyorum

 346. Çağlar dedi ki:

  müthiş bi kitap çok sürükleyici ve güzel !!

  1. ombreblanche dedi ki:

   nasıl ininicek

   1. Kitapci dedi ki:

    Mail adresinize gönderdik bir bakın isterseniz

   2. omer759 dedi ki:

    banada atarmısınız

     1. ziyaretçi dedi ki:

      bana da atarmısınız lütfen ?

     2. Kitapci dedi ki:

      gönderildi.

  2. muho dedi ki:

   kitabı çok merak ediyorum

Yorum Yaz


Yukarı Çık