E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.67 TL
EURO: 4.33 TL

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

 • Asude benim küçük leydim pdf indir

Asude – Benim Küçük Leydim PDF indir

1 yıl önce
659 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Asude – Benim Küçük Leydim PDF indir-Asude – Benim Küçük Leydim PDF-Asude – Benim Küçük Leydim

benim kucuk leydim pdf

“Tembel ay ışığı Joanne’in kirli kaşığı Benim aptal ablacım Bulamadı zengin bir aşığı” “Lanet olsun. Şarkı dilime dolandı offf Tanrım unutmak istiyorum. Unut Joanne unut…” diye kendi kendine konuşan genç kız Chelker gölü kıyısına giden sapaktan dönerken erkek kardeşinin kendisine yazdığı şarkıyı unutmak için başka bir şarkı arayışına girmişti. Bildiği tek şeyin kilise korosunda öğretilen ilahiler olduğunu anlayınca ekşi erik yemişçesine suratını büzdü. Peder Bailey kendisini bu halde görürse sağlam bir nutuk çekeceği garantiydi ama kimin umurunda! Joanne hayat ışığını söndürdüğünü düşündüğü kilise ibadetlerine ne yaparsa yapsın ısınamıyordu. Tanrı affetsin ki günah çıkarmayalı bile neredeyse bir yıl oluyordu. Günahları inatçı lekeler gibi çoktan ruhuna yapışmış olmalıydı. Ne sabun tozu çıkarabilirdi o günahları ne de zavallı peder Bailey’in bu günahları dinlemeye ömrü yeterdi. Genç kız adamın kemikleri kalana kadar o küçük odada kendisini dinlediğini düşünürken arsızca sırıttı. İlk affını şüphesiz o ukala pisliğin kasıklarına indirdiği tekme için dileyecekti. Fakir bir hizmetçi olsa bile aşağılanmayı kaldıracak değildi ya! Sahi zengin hizmetçi var mıydı ki? Genç kız aptalca düşüncelerine gülüp Lord Markham’a indirdiği o tekmeyi hatırladı. İstediği kadar sert vuramamıştı ama hiç olmazsa acıttığını düşünmek istiyordu. “Tembel ay ışığı Joanne’nin kirli kaşığı Atınca tekmeyi Lord’a Çok sızlamış olmalı kasığı” – “İmdaaaaattt” Bir anda durup sessizce etrafı dinledi. Gölün uzak tarafından yükselen hafif bir çağrıyla tüm dikkatini oraya verdi. Belki de yanlış duymuştu. Yeniden şarkıyı söylemeye başlamıştı ki tiz çığlıklar hızla arttı ve güçlü bir yardım çağrısına dönüşerek genç kızın kulaklarına doldu. Elindeki sepeti süratle yere fırlatıp uzun eteğini avuçlarına sıkıştırıp göle doğru koşmaya başladı.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

 • Asude benim küçük leydim pdf indir
Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. zeynep dedi ki:

  Banada gonderirmisiniz?

 2. kitapkolikçi dedi ki:

  banada gönderirmisiniz

 3. Yasemin dedi ki:

  Gonderirmisiniz

 4. tuba dedi ki:

  göndrirmisiniz

 5. --- dedi ki:

  Zahmet değilse, bana da gönderin.

  1. Kitapci dedi ki:

   tabiki sizede gönderildi.

 6. zeynep dedi ki:

  gönderir misiniz?

 7. selma dedi ki:

  gönderebilir misiniz?şimdiden teşekkürler….

 8. ebru dedi ki:

  gönderebilir misiniz…

 9. Ndm dedi ki:

  Gönderebilirmisiniz

 10. Gulshan dedi ki:

  Gonderirmisiniz?

 11. nisasa dedi ki:

  gönderirmisiniz.

 12. mehtap dedi ki:

  GÖNDERİRMİSİNİZ

 13. Melek dedi ki:

  Gönderir misin?

 14. Züleyha dedi ki:

  Gönderir misiniz lütfen

 15. Kader dedi ki:

  Teşekkürler

 16. Zekiye dedi ki:

  Gönderirmisiniz?

 17. Berrin Filiz dedi ki:

  gönderir misiniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık