E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.96 TL
EURO: 4.65 TL

Aşk Kaç Beden? Sarra Manning E-book E-kitap indir

3 yıl önce
1.767 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Aşk Kaç Beden? Sarra Manning E-book E-kitap indir, Aşk Kaç Beden? Sarra Manning E-book indir, Aşk Kaç Beden? Sarra Manning E-kitap indir, Aşk Kaç Beden? Sarra Manning indir, Aşk Kaç Beden? Sarra Manning

Kuralları Yıkmanın Tam Zamanı!

Kitap kurdu olan tatlı Neve Slater oyunu hep kurallarına göre oynardı, ta ki Max’la tanışana kadar.

Neve Slater, arşivde çalışan kitap tutkunu yirmi beş yaşında genç bir kadındır, ama Neve’in kendisiyle ilgili çok ciddi bir sorunu vardır: Beş yıldır ?şık olduğu ve üç yıldır görmediği platonik aşkı William, Londra’ya dönmeden önce otuz altı bedene inmek ve William’ı kendisine âşık etmek.

Ask Kac Beden - Sarra Manning

Neve bu süre zarfında çok ciddi bir diyet ve egzersiz programı uygular, yalnızca fiziksel olarak değil, her anlamda mükemmel olmalıdır. Daha önce hiç ilişkisi olmayan Neve ilişki yaşamanın da ne demek olduğunu deneyimlemek ister ve kendisini kız kardeşi Celia’nın çalıştığı dergide editörlük yapan çapkın ve seksi Max’la çıkarken bulur.

Acaba William döndüğünde her şey Neve’in hayal ettiği gibi mi olacak? Ya da otuz altı beden olduğu zaman Neve’in tüm sorunları çözülecek mi? Yoksa başka, bambaşka gerçeklerle mi yüzleşmek zorunda kalacak?

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Emine dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 2. Violet dedi ki:

  gÖNDERİR misiniz

 3. Mine dedi ki:

  Gonderir misiniz

 4. ummu dedi ki:

  Gonderebilirmisiniz

 5. zekiye dedi ki:

  gönderirmisiniz?

 6. anemon dedi ki:

  Ask bu kitapta 36 beden olmaya calisiyor ama olamiyor :)) eğlenceli bir kitap tavsiye ederim bazen gazi şeyleri kafamizda ne kadar büyüttüğümüzü kaleme alan bir kitap ve max benim favorim 🙂 iyi okumalar

 7. merve dedi ki:

  Gönderebilir misiniz

 8. Betül dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 9. zeliha dedi ki:

  teşekkürler

 10. hayal dedi ki:

  Gönderir misiniz??

 11. Buket dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 12. sevim dedi ki:

  gönderir mısınız

 13. İSTES dedi ki:

  gönderebilir misiniz

 14. derin dedi ki:

  gönderir misiniz?

Yorum Yaz


Yukarı Çık