E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.67 TL

Alma Katsu Sonsuz Arzuyla Buluşma E-book Pdf indir

3 yıl önce
1.697 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)

Alma Katsu Sonsuz Arzuyla Buluşma E-book Pdf indir, Alma Katsu Sonsuz Arzuyla Buluşma E-book indir, Alma Katsu Sonsuz Arzuyla Buluşma Pdf indir, Alma Katsu Sonsuz Arzuyla Buluşma indir, Alma Katsu, Sonsuz Arzuyla Buluşma E-book Pdf indir

Aşk sonsuzdur… Sonsuzu arzulamak cesaret ister…

Lanny, ona ölümsüzlüğü bahşeden eski sevgilisi Adair’in tehlikeli ve esrarengiz güçlerinden kurtulmak için asırlardır ondan kaçmanın yollarını aramaktadır. Ancak şimdi, öteki dünyada esir düşen, gerçek aşkı Jonathan’ı kurtarmak için Adair’in bu karanlık güçlerine ihtiyacı vardır. Lanny’nin bilinmeze doğru yaptığı bu yolculuk, ölümsüzlüğü ve aşkı sorguladığı korkutucu bir serüvene dönüşmek üzeredir. Sonsuz Arzuyla Buluşma aşkın ve tutkunun, kaderin ve kaybetmenin öyküsünü anlatan çarpıcı bir roman.

Alma Katsu Sonsuz Arzuyla Bulusma

“Muhteşem bir roman! Nathaniel Hawthorne’nin Kızıl Damga’sı kadar etkileyici… Tahrik edici, cesur ve yürek burkan bir hikâye.”
-The New York Times-

“Karanlık ve oldukça seksi.”
-Cosmopolitan-

Bağımlılık yapan bir romanın sonuna gelmek her zaman çok zordur. Sonsuz Arzuyla Buluşma’yı elinizden bırakamayacaksınız.
-Publishers Weekly-

Büyüleyici bir atmosfer, öngörülemeyen sürprizler ve aklınıza kazınacak karakterleriyle tüyler ürpertici bir serüvene hazır olun.
-Library Journal-

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Aziz dedi ki:

  merhaba.

  bunu da gönderirseniz çok makbule geçer.

  teşekkürler şimdiden.

   1. Aziz dedi ki:

    teşekkür ediyorum tekrardan.

    harikasınız. =)

 2. Berrin Filiz dedi ki:

  Gönderir misiniz?

   1. Berrin Filiz dedi ki:

    dosya silinmiş

    1. Kitapci dedi ki:

     teşekkür ederim uyarın için bağlantıyı yeniledim gönderdim

 3. sevim dedi ki:

  gönderir mısınız

 4. elifersan dedi ki:

  gönderirmisin

 5. şehima dedi ki:

  gönderebilir misin?

 6. Selen dedi ki:

  Gönderir misiniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık